Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexkapcsolatnál, és egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolatnál, és egy éjszakásnál mindenkinél alap az óvszerhasználat, vagy van aki megszakítással védekezik?

Figyelt kérdés
máj. 3. 20:16
 1/10 anonim ***** válasza:
30%
Soha nem volt rajtam gumi
máj. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Nem szeretem a gumit, sem a megszakításos védekezést, de nyilván, a partnerrel megbeszélem, mert szeretnék vigyázni rá.
máj. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
a nők mennyire nyitottak gumi nélkül? a tinderes randin is így nyomják az emberek, vagy egy buliba
máj. 3. 20:24
 4/10 anonim ***** válasza:
92%
Ha valaki veled gumi nélkül dug egyből az első éjszakán akkor szerinted mással nem, hány partnere lehetett az elmúlt héten/hónapban/évben gumi nélkül? Szóval ha azt mondja a rapid módon megismert csaj mehet gumi nélkül akkor a fülemre is felhúznék a helyedben egyet :D
máj. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
még nem volt senkim. csak érdekel mennyire beválalósók az emberek, és vannak következményei. valaki lett nemi beteg, vagy baba becsúszott?
máj. 3. 20:30
 6/10 anonim ***** válasza:
85%
#5 jól látod ha nem védekezel annak lehetnek következményei. Akarsz az első dugás után ezen parázni? Nem? Akkor meg legyen nálad gumi :)
máj. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
82%

Neha kiveteles esetben, ha nincs nalam, vagy azt mondja tabit szed, spiral van benne.. De ez ritka. Ahhoz kepest amugy egesz sok no bele menne. Atlag 4bol 3. Dehat a nok amis letagadjak mikor szexeltek utoljara meg hany emberrel..szeretik magukat szendebbnek beallitani, de ha veled kur gumi nelkul akkor mindenkivel... Ertem en, hogy zokniban nem jo labat mosni, de aktus utan borgyogyaszt keresni (magyar egeszsegugyet plusz maganrendelesek arat tekintve) es palcikat dugatni a hugycsovedbe se kellemes dolog.

Ismerosi korben mindenki kapott mar el valamit, akar ha osszeis jott vkivel, elozo kapcsolat(ai)bol hozta a betegsegeket...olyat is hallottam vkinek kette kellett vagni a farkat, mert herpesz nott a hugycsoveben.. Plusz megszakitassal is teherbe lehet esni.. Szal csak ovatosan ezekkel a gumi nelkuli dugasokkal. 70% elkapsz vmit. Max lappang benned, aztan x ev mulva jonnek a szovodmenyek.

máj. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Leginkább olyan partnerrel akivel nem kell aggódni.
máj. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én szedek gyógyszert, de csak szexkapcsolat esetén gumiztam.
máj. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem sok kalandom volt már. Bulik, Tinder stb.

Egy lánnyal volt a Tinderről, hogy fertőzést kaptam, mert csináltuk gumi nélkül. Na, akkor megtanultam a leckét és mindig húzok gumit (abból meggyógyultam teljesen pár nap alatt, nem volt komoly, csak éppen kellemetlen, ki szereti, ha éppen a cerka „fázik meg”).


Nem is gondoltam volna, hogy pl.: egyéjszakás kalandokban hány lány benne lenne gumi nélkül. Nem egyszer mondták már, hogy nyugodtan mehet gumi nélkül. Na, akkor én tudtam, hogy igenis fel kell húzni...


Engem nem zavar a gumi, a teljesítménnyel, potenciával nincs gond. Egyszerűen én nyugodtabban alszom, ha tudom, hogy én mindent megtettem a biztonságomért. Éves szűrésre is el szoktam menni.


Most valami szórakozóhelyen összeszedek valami csajt, akinek még a vezetéknevét sem tudom, biztos, hogy nem fogom gumi nélkül csinálni.

máj. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!