Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gáz ha egy szűz lány részegen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha egy szűz lány részegen incselkedik a fiúkkal?

Figyelt kérdés
máj. 3. 19:49
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
92%
Nem, én is csináltam
máj. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 VadApuci ***** válasza:
93%
az alkohol csodákra képes. olyat ki hoz emberekből, amik benne vannak, de nem akarják, hogy előjöjjön. szűzként a szexualitás van benned, amit nem tudsz még hová rakni. részegen ez kijön néha..szóval sztem nem gáz, főleg, ha csak incselkedik ;)
máj. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Józanon nagyon gátlásos és félénk vagyok :)
máj. 3. 20:01
 4/20 anonim ***** válasza:
80%
Az incselkedés, szerintem nem gáz, de az már az szerintem, ha egy ilyen lány húzza valaki agyát, de tudja, hogy nem adná oda magát neki... 2-vel egyetértek, végül is valahogy mindenkinek jó, ha megtapasztalja a szexualitását, vagy hogy úgy mondjam, milyen "fegyvertárral" is rendelkezik, egy fiatal lánynál, ilyen akár az incselkedés, egy fiatal fiúnál, meg ha figyelmes, de egyikünk sem úgy jön a világra, hogy szex téren kiképződött.
máj. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gond ezzel, én is csináltam
máj. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
36%
Incselkedhetsz velem is😁
máj. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Én is szoktam😀
máj. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
39%
Szűz vagy nem szűz (nincs a homlokodra írva) a helyzet ugyanaz. Ne játszadozz feleslegesen mások érzéseivel! Ha a másik fél rájön, hogy nem akarsz tőle semmit csak direkt húzod akkor azt szívatásnak fogja venni. S ennek megfelelően reagál, nem növeli meg a szimpátia-indexedet. Könnyen a "szórakozz a ..."-al reakciót tud kiváltani az emberekből.
máj. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
16%
Attol fuggetlenul, hogy szuz vagy se, en speciel mindig utaltam ezeket a szuzk*rvalkodasokat...voltak esetek, hogy barati tarsasagokban kellettek/kelletik magukat es flortolgetnek egyszerre tobb emberrel, aztan legtobbszor ez csak agyhuzas, meg feszultseg generalas a tarsasagban...megha buliban ismeretlenul 1-2 perc erejeig incselkedik akkor oke. Azt kellemesnek veszem es nem erzem idolopasnak... De ha valaki k*rvalkodik akkor legyen is az es vallja be vagy ne jatszadozzon, meg akarja magat ezek ellenere "artatlannak" beallitani magat, mikozben csak ego boostos energiavampirkodas az egesz.
máj. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 VadApuci ***** válasza:
84%
józanon lehet,hogy az vagy,de, mint írtam az alkohol kihozza belőled,azt amire vágysz ;)
máj. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!