Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyit tartott a szerelmi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit tartott a szerelmi ”zsongás”, mikor szunt meg, de teljesen a nemi vágy?

Figyelt kérdés

A tudomany szerint 2-3 évet tart es utana altalaban csökken, vagy megszünik. Írjatok nemet es kort kérlek, föleg nök valasza erdekel.

En 46/ nö vagyok, elnézést, egyes hosszú maganhangzók hianyaert


ápr. 4. 22:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Zsongani ahogy az idő telik a két ember közül az egyik fapofát vág mondjuk, akkor a másik màr nem meri kimutatni utána. Szóval értékelni érdemes a kicsi jeleket, hogy a nagyobb zsongás ahogy írod megtudjon maradni. Azt is, hogy ne undorodjon meg a másiktól amiért elmúlik a vágya a másik teste iránt. Kétélü dolog ez. 5,6,7 év közben már előfordulhat. 45 nő éves vagyok.
ápr. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ... mennyire van meg két ember között a "kémia", mennyire illeszkednek ÉS mennyire dolgoznak a kapcsolat fenntartásán. Ahol az első kettő passzol ÉS tesznek a kapcsolat, a láng fenntartásáért mindketten "ugyanúgy ahogy az elején" ott élethossz kitarthat. Ha a három tényezőből valamelyik hiányzik akkor meg változó, pár hónaptól néhány év és kihűl, érzelmileg elszürkül.
ápr. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Engem az erdekel inkább, hogy mikor szunt meg teljesen a nemi vágy, azok esetében akik írnak, esetleg az okokat is leírhatják. Nem azt szeretném, hogy általánosságban filozofáljunk, de kösz a valaszokat.

Amint írtam, inkabb sajat tapasztalat érdekel

ápr. 4. 23:05
 4/10 anonim ***** válasza:
1#vagyok. Nem szűnt meg, csak tolerálok, ami olyannak tűnik mintha. Nem futkosok nyűszítve, hogy márpedig dugjunk! Attól beszaribbnak írnám le magam. Ha nem közelít Ő felém, akkor elvonulok félve a visszautasitastól. Nem ad jeleket arra, hogy vevő lenne rám. Túl semleges a pasi. Kűzdök ezzel már 7 éve. Sok idő mi?
ápr. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Attól függ milyen volt köztetek az elején. Ha elejetöl ilyen, akkor semmi változás.
ápr. 4. 23:14
 6/10 anonim ***** válasza:
4#vagyok és igazából lehet. Van benne valami. Nem tudom vagyis inkább nem lehet a teljes valóm megmutassam neki. Talpraesett figura és talán csak a játékszere vagyok. Nem tudom. Mindegy is, hisz ez az én problémám, nem másé.
ápr. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Alább hagy a szerelem igen, de attól még ugyan úgy lehet jó a szegx.
ápr. 5. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mármint párkapcsolatban mikor szűnt meg vagy egyébként? Mert nekem "egyébként"40 éves koromban teljesen megszűnt nem voltam akkor és azóta se nyilván párkapcsolatban.Most 49F
ápr. 5. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

14 évig voltam együtt az ex 1-el. Az érzelmek valamilyen szinten megvannak, de ma már nyilván nem szerelem, lángolás inkább tisztelet, mély barátság.


Mitőĺ múlt el? Meghízott sajnos. Szóltam sokszor, kértem, próbálkoztam segíteni, de nem.


A vége az lett, hogy már szexuális értelemben nem tudtam rá nőként tekinteni.


És az ember nem erőltet olyat, ami nem jó....


Ha nem engedi el magát, akkor a mai napig együtt lennénk....


Hogy bánom-e? Emberileg igen, de szexuális értelemben nem!

ápr. 5. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

9 vagyok, lemaradt:


36/F

ápr. 5. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!