Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Olyan dolgok a szexben amit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan dolgok a szexben amit kihagyott az ember, és utólag már nagyon bánja?

Figyelt kérdés
Lett volna rá lehetőség olyan szexuális vágyak, bakancslistás érzéki dolgok amik nagyon izgatóak. Mégis valamiért ez úgy nem jött össze, most meg utólag nagyon bosszantó hogy kimaradt. Mi volt az, vagy több ilyen is volt?

ápr. 3. 18:55
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
92%
Az összes majdnem.
ápr. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Lett volna lehetőségem három pasival lenni egy egész éjszakán át, de megfutamodtam, mert beszari vagyok.
ápr. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Egy pár behívott harmasra, de valamiert féltem beszállni. Pedig nagy vágyam férfiként egy ilyen felállás.
ápr. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
91%
Nekem egy olyan dolog amit nagyon sajnálok. Idősödök és a sok év szexnélküliség. Az, hogy nem volt időm mindenfajta póz, helyszín kiaknázására. Azt bánom! Köszönöm, de nem kérek privátot senkitől!
ápr. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
30 évesen jártam egy 34 éves igazi nagyvaddal, de nem tudtam olyan felszabadult lenni a szexben, mint manapság. Ha akkoriban úgy élem meg a szexet, mint manapság, azt a nőt rommá baszhattam volna minden létező módon.
ápr. 4. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
87%
Semmit nem hagytam ki amit akartam megéltem pedig számtalan dolog volt /van /F
ápr. 4. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
87%
hármas szex ffi-ként két csajszival, vagy beszállni egy párhoz, de csak a hölgy kedvéért
ápr. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Amit akartam, azt a párommal mindent kipróbáltam.

Amit nem lehet csak vele: többes szex.

Pedig arra azóta vágyom, amióta szexelek!

ápr. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!