Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, hány pasival feküdtete...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hány pasival feküdtetek le eddig, és hánnyal volt jó a szex?

Figyelt kérdés
Akikkel nem volt jó, irjátok le miért.

márc. 30. 23:12
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
16%
Szóval a pasik kétharmada szar volt az ágyban. Szerintem ez nem jó arány. Talán nem elég hatékonyak a szűrőid.
márc. 31. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
100%

21. Egyszerűen nem akarnak jók lenni, önzőek. Ez van.


Nem a szűrő szar, kedvesem.

márc. 31. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
100%

30. Ebből úgy 6-7-tel votl hüvelyi orgazmusom, de nagyrészük más módon is jól kielégített, voltak felejthetőek is persze.


32/N

márc. 31. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
50%

1 pasim van és 0 volt. Lehetett volna tobb is, randomak, akik nem vonzottak (vagy nekem tetszett, de erzekeltem, hogy platoi).

Nekem nem a strigulak kellettek meg a tapasztalat, hanem egy normalis emberke, akivel KOLCSONOS volt a vonzalom ☺️


25/N

márc. 31. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:

Az lemaradt, hogy jo az agyban, de minden mas teruleten sincs kifogasom.


Utolso voltam

márc. 31. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:

15#

Ha egy pasi 20 novel fekudt le az himringyo a te logikad szerint remelem.

márc. 31. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
20…? Akkor jó mert én a #15 szerint se vagyok még az 😁
márc. 31. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
100%
7-8 férfiból egy akadt, akire azt mondtam, nem volt olyan szörnyű. Aztán vele is szakítottam, mert rájöttem leszbikus vagyok.
márc. 31. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
Csak egy emberrel akartam eddig, az első szerelmemmel, úgy lett vége hogy egyikünk se akarta, vele nagyon jó volt, azóta senkivel se akartam, de erőszakoltak már meg páran és kiábrándultam már ebből az egészből, senkivel se akarom, de sok pert érem volt, sajnos 21l
ápr. 1. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
10.valaszolo vagyok, az autocorrect átirt pár szót a vege; sok partnerem volt
ápr. 1. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!