Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan történt az első szexuál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan történt az első szexuális élményetek? Hány évek voltatok ekkor?

Figyelt kérdés
márc. 26. 13:26
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
17%

19 évesen. Buliban voltam a barátnőimmel és a barátommal. A barátommal ücsörögtünk (egyikünk sem ilyen társasági ember) aztán kérdezte, h miért nem megyünk inkább ki a kertbe, ott kevesebb ember van. Nézelődtünk néha megcsókoltuk egymást, de semmi több. Miután visszamentünk a házba. (mert kint hideg volt és nem volt nálunk kabát) Miután beértünk elkezdtünk komolyabban smárolni a fogdosott én élveztem. Aztán miután sokan elmentek kb maradtunk 6-an. Minden pár ment szobára le is hallatszodott a nyögés stb. Mi nem voltunk ilyen pár. Elmentem fürdeni, a párom bejött levetkőzött és nekinyomott a falhoz. Elkezdtünk smárolni. Aztán megfordított és elkezdtünk dugni.(nagyon jó volt) Ő elkezdett fogdosni (cici stb) amit nem bántam mert felizgatott. Dugtunk-dugunk folyamatosan, (szopni nem szeretem csak dugni, szexelni meg ha a fiú kinyal) aztán felemelt terpeszben a hasára, (mint a filmekben) egyik kezével fogta a popsim a másikkal meg a fejemet simogatta. Volt egy üres szoba, oda bementünk és lecsapott az ágyra. Nagyon gyorsan felkapott egy óvszert aztán rámfeküdt. Felült betette a péniszét és elkezdett dugni, fogdosta a mellemet stb. (Tudta, h nem szeretek mást kiszopni ezért oda nem mentünk el) Aztán abbahagyta és lejjebb ment, majd elkezdett kinyalni. Nagyon tetszett, miután kinyalt akkor megfordított és hátulról elkezdett dugni, (Az a kedvencem) összefogta a két kezem és fogdosott stb. Majd kikötött amit imádok, megcsókolt és egyre haladott lefelé, a mellemnél megállt ott kicsit csókolgatta, én kozben nyögtem meg ilyesmi, ment lejjebb, megint kinyalt és www olyan jól csinálta. Majd ráküld és keményen kezdtünk szexelni. "Kioldozott" majd ugyanúgy felkapott és lementünk a konyhához, ott féltett a konyhapúltra és csókolgatott harmadjára kinyalt. Megint felkapott de a nunim az ő péniszénél landolt és megint be a fürdőszobába nekinyomott a falhoz és rohadt keményen veszni kezdett.


Másnap felkeltünk, elmentünk a házból. Miután hazaértünk elmentünk egy ebédre. Még be voltunk indulva az előző napi történtek miatt. Miután végeztünk beültünk egy mozira este körül volt már sötét. Senki nem volt az utcákon és beültünk egy szerelmesek padjára ahova nem lehet belátni. Elkezdtünk vetkőzni. Én valamilyen módon elkezdtem kiszopni ami neki és nekem is tetszett (nem élvezett akkor abbahagytuk mért azt nem szeretem)

márc. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
76%
Na legalább nem csak én vesztettem el a Balatonon, 15 éves voltam
márc. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
78%
23 évesen, egy barátom legjobb barátjával aki nagyon szexi volt, nagyon működött a kémia köztünk. Nem egyszerre volt az első szexuális élmény és első szex, de minden ilyen (csók nem) elsőre vele volt.
márc. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!