Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Elmesélitek a legpocsé...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Elmesélitek a legpocsékabb egy-éjszakás kalandotokat? Mi volt a baj?

Figyelt kérdés
márc. 26. 11:50
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
91%

Nem állt fel neki, szopástól sem, hiába próbálkoztam.


Kérte, hogy dughassa a számat, mert az nagyon beindítja, hagytam neki, de elég bizarr volt egy félig lankadt farokkal.


Aztán amikor kérdezte, hogy megpofozhat-e, mert attól biztos feláll majd végre, akkor mondtam, hogy ezt itt most befejeztük.

márc. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
88%
Semmit se éreztem belőle és szrt az én élvezetemre.
márc. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Retek volt a lakás
márc. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

Én egy BDSM találkozóra mentem. A "dom" nagyon alpári volt de gondoltam mivel ő foglalta a szállodát és hozott bonbont az ország másik feléről egyefene. Megbántam.


Összekötözött, elfenekelt, majd torkon dugott. 5 perc alatt. Ebből a "torkon dugott" tartott 4 de maximum 6 másodpercig. De ebbe az 5 percbe beletartozik az is, hogy a ruha pl lekerüljön.


Éjszaka pedig egész este bújni meg ölelkezni akart. Valamikor hajnali 3 körül pattant el valami a fejemben és inkább taxit hívtam, távoztam.

márc. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
5%
#14 mondjuk amúgy egy BDSM talin mi mást vártál? xd
márc. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

"amúgy egy BDSM talin mi mást vártál?"


Ha jól sejtem, néhány órán át tartó bdsm játékot, ami neki is izgalmas.

márc. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
91%

14-és válaszolónak.

Sajnálom az együttlétet, ez nem volt az, aminek lennie kellet volna. Én sem vagyok profi dom, de szívesen játszok így a partneremmel, ha kívánja, ugyanis megbeszélés kérdése. Szerencsére eddig mindenki élvezte, magamat is beleértve.

márc. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

"Megbeszélés kérdése" - nos igen. A megbeszélés arról szólt semmi összebújás, érzelem és semmi ölelkezés. Ettől én érzelmek nélkül undorodok. Ez volt az ami miatt kiakadtam mert ezt akarta erőltetni.


Persze az a csodálatos 5 perc is jobban telhetett volna, pl ha zokniszöszt szedegettem volna a lábujjaim között otthon egyedül magányosan de az legalább konszenzusos volt (leszámítva hogy igen...kicsit többre számítottam mint 5 perc)

márc. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
A pasi folyton csókolózni akart,az ágyban🤔😔 és szoptam de ő nem akart nyalni csak ujjazni..Attol mondjuk 1x elmentem de a stílusa kikeszitett, az egész ember vhogy nem jött be!
márc. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
Buliban össze ismerkedtem egy pasival, jól nézett ki, különben nem jutottunk volna el az ágyig. Innentől egy tragikomédia következett. Képtelen volt az erekcióra. Majd szabadkozott, aztán újra próbáltuk, és meg így 3x, aztán eljöttem. A mai napig néha összefutunk a varosban, nem tudom eldönteni kinek gázabb.
márc. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!