Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi volt a legfurcsább szexed?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legfurcsább szexed? Kellemetlenül vagy éppen kellemesen ért?

Figyelt kérdés
márc. 25. 08:23
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
56%

Szórakozóhelyen hosszan szemeztünk egy nagyon helyes negyvenes pasival aki a barátaival volt bulizni. Majd eljött mellettem és jelzett ,hogy menjek ki vele. Egy pár méterre lévő lépcsőhazba bùjtunk el. Láttam a gyűrűt az ujján.... Ő is látta, hogy észrevettem. De hagytam, hogy megcsòkoljon és teljesen elvette az eszem, annyira felizgatott. Széthùzta a blùzom és erősen szìvta be a mellbimbòmat, a keze közben már a csiklómat simogatta, dugta fel az ujját a puncimba. Teljesen kész voltam, majd elájultam az orgazmustòl. Letérdeltetett mielőtt elestem volna 😅 és konkrétan megdugta a számat, majd felhùzott és hátulról brutál keményen, csodálatosan megdugott. Mondta is aztán, hogy hetek óta nem szexelt, iszonyat mennyiségű sperma folyt ki belőlem, végig a combomon, amit az ujjaival letörölt és lenyalatott. Megcsókolt,aztán egyszerűen otthagyott a sötét lépcsőhazba a lépcsőre ültetve. Mert menni,állni nem bírtam volna .... Semmit sem tudok róla, a nevét sem, hol lakik, mit csinál, egyáltalán pesti e... Egyszerűen eltünt mire magamhoz tértem.


23L

márc. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!