Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Találkoztatok olyan nővel aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkoztatok olyan nővel aki imád szexelni szinte megállás nélkül?

Figyelt kérdés
Nem sok egy idő után? Mert én ilyen vagyok.

márc. 16. 21:18
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
92%

Kérdező, megértelek. Bár nekem a napi 2-3 lenne az ideális de a napi egy is tökéletes lenne. Tippek? Mi nem élünk együtt a párommal


Szeretőt én nem is szeretnék mondjuk:)

márc. 16. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 Steve28 ***** válasza:
78%
Egy férfi is sexelne megállás nélkül egy jó nővel,de vannak fizikai korlátok.A férfi elfárad,a nő nem!!!! Nincs az a doppingszer amivel sokáig lehetne csinálni.
márc. 17. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
81%
A kérdésre válaszolva, találkoznék.
márc. 17. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
34%
23, csak a pontosság kedvéért: a kérdésre válaszolva nem a kérdésre válaszoltál.
márc. 17. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
84%
Olyannal igen, aki napi sokszor kívánta volna és a végén már csak arra tudott gondolni mindig.
márc. 17. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
86%

Volt ilyen, nagyon élveztem.

Benne lennék újra.


45/F

márc. 17. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 Noren1989 ***** válasza:
100%

Igen, szexmàniàs nővel màr volt dolgom.


Fàrasztó.

márc. 17. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
85%
Volt ilyen nőm. Nem volt sok, mert én is nagyon sokat bírók. Imádtam. Sajnos ritka az ilyen nő.
márc. 17. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
márc. 17. 20:36
 30/31 anonim ***** válasza:
45%
Volt egy lány akivel rengeteget szexeltem, egész szex maratonokat nyomtunk hétvégéken, és én még többet akartam, ő viszont nem, sokszor vissza utasított, neki sok volt. Imádok szexelni, és abban még nem volt részem, hogy egy nő megállás nélkül imádott volna szexelni, kiváncsi lennék meddig állnám a sarat☺️🙈…
máj. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!