Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon hosszú ideje egyedül...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon hosszú ideje egyedül lévő incelek adnátok esélyt egy nagyon vonzó nagyon szép fiatal kedves lánynak úgy hogy buta?

Figyelt kérdés
márc. 16. 19:02
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Érdekelne! Mit lehet tudni róla? 🤔
márc. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Kurvára nem vagyok incel, de amúgy ha minden más stimmel, akkor simán. csak legyen hajlandó tanulni is tőlem.
márc. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb szép lány buta, egyszerű mégis elsőként kelnek el. Akkor mi a gond?
márc. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Bögyös Dávid ***** válasza:
Persze! Nekem nem baj, nálam ugyananyi esélye van egy butuskább lánynak, mint egy okosnak. Sőt, néha az okos a rossz, nem azért mert vele bármi bajom lenne, csak én érezném magam egy fosnak mellette, de ha ő lenne butább, okosabbnak érezném magam nála, az sokkal jobban tetszik, és ez az okos lányokat sem zárja ki, csak sokkal jobban érezném magam egy butább lánynál. De lefelé is van egy határ, nem kiemelkedően buta hanem átlagos legyen, ha tényleg nagyon buta, de ő szeretne kapcsolatot velem, akkor is belemennék, mivel örülnék, hogy szeret, és mindegy, hogy egy ésszel teletömött koponya, vagy butácska, a legnagyobb feltétel, hogy ő is szeressen. Ha szeret, én is szeretni fogom, mindegy milyen!
máj. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Bögyös Dávid ***** válasza:

Szóval adnék simán neked esélyt, és ne mond azt, hogy buta vagy. Internetezni tudsz, regisztrálni tudtál, kérdést kiírni tudtál. Egy buta ember nem tud ilyet megcsinálni, ez bizonyítja, hogy nem vagy buta. A buta amúgy is egy tág fogalom, így nem egyértelmű, de te biztos nem a butább, hanem az okosabb vagy a "buták" közt. És aki tényleg szeret téged, az nem azért fog szeretni, mert egy a legmagasabb egyetemeken végzett milliókat kereső, gazdag nő vagy, hanem először megfogják a külső tulajdonságaid, a belsők meg nálad fogják tartani, függetlenül az okosságod szintjétől. Tehát most komolyan azt kérdezed, hogy "nagyon vonzó nagyon szép fiatal kedves lánynak úgy hogy buta?" esélyt minden lánynak adnék. 1 esélyt minden lány, és mindenki a világon megérdemel

!

máj. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!