Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen ovszert javasoltok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

David2014 kérdése:

Milyen ovszert javasoltok analszexhez?

Figyelt kérdés
olyan erdekelne ami megtudja nyujtani az elelvezesi idot, lidokainos vagy mas alternativak, mit javasoltok?

2024. márc. 13. 22:17
 1/4 anonim ***** válasza:
60%

Lidokainos óvszer nincs! S nem is ér semmit, mert fejben dől el mikor durransz el - a késleltető csodabogyók és társai semmit sem érnek.

Egyébként bármelyik normál óvszer alkalmas análra is, fontosabb hogy vízbázisú síkosítót használjatok, mert az olajos károsítani tudja a gumit.

2024. márc. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 xKakashix ***** válasza:
Van késleltetős gumi, de amúgy tényleg fejben dől el.
2024. márc. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 GFman ***** válasza:
Az igaz, hogy lidokainos gumi nincs, de lidokain kenőcsöt lehet venni gyógyszertárban.Csak ne kend vele össze a csajt(kézmosás felkenés után), mert akkor bezsibbad ő is.Biztos vannak vastagabb falú gumik amik tompíthatják az ingert.
2024. márc. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Barna színűt .
2024. márc. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!