Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van itt olyan nő, fiatal vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan nő, fiatal vagy középkorú aki nem borotválja a punciját? Ha nem borotválja akkor miért nem borotválja? Kort írj.

Figyelt kérdés
márc. 12. 18:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
Én max rövidre vágom, de azért nem borotválom, mert nagyon érzékeny a bőröm, akármilyen borotvát, krémet, bármit használok, mindig kisebesedett, volt hogy vérzett, nagyon kellemetlen. Gyantáztatni nem akarom, szóval marad a rövidre vágás
márc. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%
Lemaradt: 25/N
márc. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
77%

Ezt a hülye borotválást elkellene már felejteni.

Kipattog , perseg és amikor nő a szőr akkor piszokul viszket is.

Én imádom ha csak kicsit megszedi a barátnőm és neki is nagyon tetszik hogy nem egy divat majom vagyok akinek az tetszik.

márc. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert így kényelmesebb. 40-es nő.
márc. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
88%

Így van, viszket, kellemetlen, megvágom közben magam gyakran, ráadásul nem is tud tükörsima lenni csak bök. Vágok belőle, ha már zavar, és ennyi. Agyilag érett férfi ezen nem problémázik szerintem, hanem tudja, hogy mi is emberek vagyunk.

25

márc. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
60%
A páromnak így tetszik most. Ha megunja, akkor majd leborotválom.
márc. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
81%
Én is csak rövidre vágom
márc. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
77%
nem tudom, lehet velem van már a baj 40 év felett, de nekem a csupasz nuni már nem jön be. túl kislányosnak találom. legyen rajta szépen nyírt, ápolt, dekoratív szőrzet. úgy még izgatóbb. 42 F
márc. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

A borotválásra allergiás vagyok a gyanta meg őrülten fáj

Hagyom nőni…

márc. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem illik hozzám.
júl. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!