Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Bejön nektek és ha igen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejön nektek és ha igen mennyire az olyan csajok akiknek kis cuki,ártatlan kinézetük van de valójában kisördögök?

Figyelt kérdés

Jó ez így hülyén hangzik de biztos értitek:D:$

A kis cuki,ártatlan,szende kinézetű csajok,akik a fiúk-szex terén nem éppen angyalok:$:D

Persze nem arra gondolok akik mindig cserélgetik a fiúkat.

Sokszor valamiért még engem is szűznek gondolnak meg hasonlók pedig ha tudnák akkor lehet csalódnának:D

Nektek bejön az ilyen típus?Ha igen mennyire egy 10-es skálán?:)


márc. 11. 11:59
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Mutass légyszi képet.
márc. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon, s kiváló szerepjáték partner! Ilyen partnert keresek!
márc. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, tíz ből 12..:) Nem vagyok már tini, de volt, hogy engem is ért meglepetés, a csaj, akivel ismerkedtem, szóval előadta, hogy ő bizony jár templomba, és az első tali alkalmával komoly dolgokról beszélgettünk, még teológiáról is, aztán, valahogy másodszorra a városában ratgadtam, felhívott magához, és amint becsukódott az ajtó, meggyütt a kisördög, fel kellett ültetnem az íróasztalra, és erőteljesen megszeretkezni.. Utána, meg csak leült mellém, olyan ártatlanul, játszott a hajával, " jó volt azért?" , szóval meglehet őrülni az ilyentől jó értelemben.
márc. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Összességében ez egy pozitív dolog amiről írsz, de az adott lány külső vonásai és a belső tulajdonságai számítanak. Az alapján tudnám csak megmondani, hogy konkrétan bejön-e.


Lényegében azt írtad le, hogy ártatlannak tűnő lány aki az ágyban nagyon is perverz. Ez a legtöbb férfinak bejön.

márc. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
62%
10/10. Ha szereted a nagy f@szt akkor írj! 😉😄👍
márc. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Nagyon is bejönnek az ilyen helyes kis lányok!
márc. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

5

Én szeretem. De nem írkálok pasikra... 😁

márc. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Nekem ne kisördög legyen hanem perverzkurrva.. amúgy csípem az ilyen cuki cicalány, aki amúgy egy beteg állat kontrasztot. :D :D
márc. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Az öcsémnek volt egy időben egy barátság extrákkal egy református lelkész, igencsak vallásos lányával. Azt mondta, hogy legjobb és legperverzebb szexuális partnere volt. Amúgy nulla smink, full natural, mindig farmer és póló, télen garbó.
márc. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Nekem olyan volt aki ilyen nagyon cuki pici kislányos szöszi volt, rá is játszott, ilyen törpilla jelleg, viselkedésre is, de simán megjelent platform cipőben, arasznyi miniszoknyában. :)
márc. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!