Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nagyfarkú gúnyolódó férfiak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nagyfarkú gúnyolódó férfiak miért írják a 15cm-re hogy mikropènisz?

Figyelt kérdés
márc. 10. 08:17
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

#10 ezzel a hozzászólásoddal bebizonyítottad, hogy te vagy az 1 bites. Nekem eszembe se jutottak a dagadtak :D viselkedés, leginkább, ami szembeötlő. De ti csak a külsőt nézitek.


#8 ezt én is látom itt a gyakorin. Szerintem a fitymások irigykednek a metéltekre. Ugyanis nem értem, mi másért tennék.

márc. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Nem, nem én vagyok egybites. De bizonyos körökben vagy egy elterjedt gondolkodás, miszerint a csinos, jó alakú, vonzó nőket (nyilvan irigységből) a maradék ribinek nevezi.


Ha te sem vagy egy szépségkirálynő (és ugyan mit is keresnél itt ha az lennél), akkor minden konzisztens, logikus

márc. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Igen #12, teljesen összeáll a kép, minden logikus, meg vannak a válaszok.


Én csúnya vagyok és irigy, a te farkad meg kicsi és minden nő hülye.


Logikus és értelemszerű, további fejtegetést nem igényel.

márc. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Oké, akkor megegyeztünk, de veled ellentétben én nem tartok minden nőt hülyének.
márc. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
#14 valóban, igazad van, jól tudod. Okos fiú vagy.
márc. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
11es:a..ádat.10es voltam.
márc. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Na, a kosfarkúak frusztrációja rám zendült.


Sz.r lehet nektek, hogy míg (ahogy ti mondtátok látatlanban) csúnya vagyok és irigy, mégis van barátom és több férfival is szexeltem már. Míg ti lehet jól néztek ki, de kicsi a farkatok és... :)

márc. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
8as vagyok:nem tudom az okát,de ezt tapasztaltam.Nem csak itt,az életben is sajnos.
márc. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!