Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kinek milyen tapasztalata van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek milyen tapasztalata van 40es pasival szexelni?

Figyelt kérdés
20 vagyok és nekem eddig ő a legjobb.. nagyon odaadó es jól tudja mit csinál
márc. 7. 09:37
 1/9 anonim ***** válasza:
56%
Én fordítottba voltam a nő volt 40
márc. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha sportos, akkor szuper! Tapasztaltak, nagyon tudnak nyalni és a farkuk nem durran el 2 perc alatt, mint a legtöbb fiatal srácnak!

Viszont ha vmi pocakos sörivó lumpen, akkor inkább egy gyorstüzelő de fiatal pasim legyen!

márc. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
54%

#2

Szinte minden nő így van vele.

márc. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
53%

Eddig rám sem volt panasz. Hála égnek, próbálok amit csak lehet mindent kihozni az együtt töltött időből.

Azért azt is tegyük hozzá,hogy nem egy alkalom kell ,hogy össze szokjon egy páros. Legyen az komoly vagy alkami szexkapcsolat.

márc. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%

Jók a tapasztalataim.

A férfiak általában a 40 es éveikben érnek be igazán, a szexre is igaz.

márc. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
pont ezhzért keresnék huszas sb lányt..
márc. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ne azzal törődj kinek mi a véleménye erről. Ha neked jó akkor nincs probléma.


20 éves vagy...

márc. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én 37 évesen lettem olyan kanos, hogy párom már megilyed tőlem és még csak most jön a tavasz. Ha visszamehetnék az időben jól pofánverném magam, hogy nem dugtam meg minden csajt amikor még lehetett.
márc. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#8

"...jól pofánverném magam, hogy nem dugtam meg minden csajt amikor még lehetett."


Ne is mond, én is így vagyok, csak most verem a fejem a falba, hogy miket kihagytam ...

Nem rég az jutott eszembe, hogy elvittem a strandra egy gyönyörű, nagy mellű csajt, haza fele, motorral mentünk és mondta, hogy nem vett bugyit, mert vizes lett és csak a mini szoknya van rajta, ezt is ki hagytam ...

márc. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!