Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok, kint az utcán is meg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, kint az utcán is meg szoktátok fogni barátnőtök popsiját?

Figyelt kérdés

Például sétáltok kettesben, eközben nem a kezét, hanem a seggét fogod, vagy ha elkezdtek odakint vadul smárolni, és közben a fenekét markolászod stb.

Vagy ez már nagyon privát és nem utcára való dolog?


márc. 5. 20:20
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
29 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Velem ilyet még nem csináltak, bár az utcára már a "vad smárolás" sem való szerintem.

L

márc. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem belefér, nyilván nem egy tömig dugitt helyen, meg nam markolászni stb. De ha most megsimítom vagy csak belemarkolok egyet, úgy hogy nem nagyon van ott ép senki abban nincs semmi.
márc. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
28%
nem hiszem hogy ez annyira megbotránkoztató lenne, illetve lehet ezt kevésbé tenyérbemászóan csinálni, megbotránkoztatást nem keltve senkiben.
márc. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
46%

Nagyon visszataszító látni, ahogyan a nő seggét meg mellét fogdossa a pasija az utcán. Ilyenkor mindig arra gondolok, hogy mennyire könnyűvérű kis riherongy az, aki hagyja, hogy nyilvánosan fogdossa. A pasiról meg azt gondolom, hogy valami barlanglakó és még nem tájékozódott eleget.

Undorító.

Én magam talpig nőnek vallom, soha és semmilyen körülmények között nem hagynám, hogy a fenekemhez vagy a mellemhez érjen nyilvánosan a párom, mint valami szajhához. A szájra puszi mehet, de az is diszkréten.

márc. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
48%

Persze. Habár ezt nem úgy kell elképzelni, hogy egymásnak esünk, meg a vad smárolás része alapból kilőve nálunk. Az max a 4 fal között.

Abban viszont szerintem nincs semmi, hogy átölel, és én a dereka helyett a fenekére teszem a kezem. Egyértelműen nem egy metrón, vagy étteremben, de pl egy vidéki buszmegállóban, vagy a város egy kevésbé forgalmas szegletében szerintem senkit nem zavar.

Nem fogunk vad aktusba kezdeni emiatt, az esetek 99%-ban nincs is semmilyen szexualitáshoz köthető dolog mögötte.


Aki pedig emiatt a barátnőmet egy könnyűvérű riherongynak tartja (én vagyok neki az első mindenben, pedig nem vagyok 16 évesek), az első körben a saját háza táján sepregessen.

márc. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
52%
#5 passzív agresszió, utalás a négyeskének 😊
márc. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
47%
5. Neked kellene a saját házad táján sepregetni. egyetértek, hogy alpári paraszt, ősemberre jellemző viselkedés a nyilvános helyen egymás ilyen szintű fogdosása. a ribidet meg nem barátnőnek kéne nevezni. de mégis, mit kéne sepregetni?
márc. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hát sajni nem pasi vagyok, nincs ribim 😅
márc. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
50%
#7 menj olvasgasd még kicsit a Bibliát, meg mondj el 4 miatyánkot. Okosabb nem leszel tőle, de hátha megnyugszol.
márc. 6. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

#5

Mégis mit sepregessek?

Sajnálom, hogy a barátnőd hagyja, hogy megalázd őt mások előtt. Ez teljesen olyan nekem, mintha egy bordély előtt a szajhákat fogdossák, ezen semmi nem változtat. És mielőtt nekem esnél, nem vagyok prűd, nálunk a hálószobában sub-dom kapcsolat van, de az, hogy mások előtt fogdosson, az megengedhetetlen és ezt a férjem is tudja. Primitív dolog.

márc. 6. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!