Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért csinálnak semmitmondó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálnak semmitmondó videókat (pl.: "kiss or slap") dekorativ lányok/nők?

Figyelt kérdés

Ennyire figyelemhiányosak?


Tudom, hogy nagyon rossz dolog általánosítani, de konkrétan már hányingerem van a nőktől amiatt, hogy állandóan lengén öltözött, kizárólag a szexepilre építő lányok kacérkodnak a képernyőn.... mindegy mit nézek, felugrik egy ilyen videó, hiába tiltom le, jön egy új, annyi van mint égen a csillag.



márc. 4. 20:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nőként én is hányok ettől, de nem minden nő csinálja ezt. Általában az ostobábbak csak, mivel értelmes ember nem ilyesmivel tölti az idejét.


Ne foglalkozz vele, van azért hasznos tartalom is a neten.

márc. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én sem értem, mikor a mozgólépcsőn idegen embereket fogdosnak, meg hasonlók. Egyszer szeretnék egy olyan videót is látni, ahol valaki erre begurul és megtépi.

Másfelől meg ha valaki jól megtaperolná és erőszakoskodna, a csaj lenne a legjobban felháborodva, hogy szemét, aljas férfiak.

Egyébként valószínűleg csak ennyit tud felmutatni, semmi mást.

márc. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Miért, miért? Mert kereslet van rá. Hiába nem tetszik neked ha a nőnek jön naponta 1000 like, némely esetben meg párszáz euró.. Ezekért. Ez pont olyan mint a prostitúció. Van akinek nem tetszik de ha nem lenne rá kereslet, ha senki nem fizetne a nőknek a szexért akkor ugye nem lenne. Szóval ezért vannak a dolgok.
márc. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
52%

Igen, ennyire figyelemhiányos lájkkurák..


Ebben az az átverés hogy a "kiss" az nem csók, csak egy ócska puszi..

Szóval valszeg a Slap lenne a választásom, és akkorát kapna a seggére, hogy egy hét múlva is ott lenne a kezem nyoma, csak hogy megtanulja..

márc. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
#4 te sem vagy náluk értelmesebb, ha ilyenekkel foglalkozol.
márc. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem foglalkozok velük, láttam már ilyet.. de ennyi.
márc. 5. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én nem a seggére ütnék, hanem a fejére.


Igen, kipaszott figyelem hianyosak, mint a lányok 70%-a.

márc. 5. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mindig azon gondolkozom hogy a szüleik mit szólhatnak ezekhez? De olyan videok is vannak ahol csajok xopást meg kézimunkát imitálnak. Megnézném apuci fejét amikor ezeket látja :)
márc. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!