Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi az a határ, amitől egy nő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az a határ, amitől egy nő könnyűvérűnek számít?

Figyelt kérdés

márc. 1. 21:07
 1/10 anonim ***** válasza:
74%

Ha nem engem sz*p le...


Értsd jól

márc. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%

Ha nem kell kétszer kérni egy bőnyálasra, vagy hogy dobja le a textilt 1 óra ismeretség után...

Na az már eléggé...

márc. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
23%
0,85 g/cm³ alatt.
márc. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha könnyen adja magát.

Vagy ha bárkinek.

márc. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha könnyen viheti bárki .
márc. 2. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
88%
Minden relatív... ha a 80 éves Terike nénit kérdezed akkor az is könnyűvérű a szemében akinek csak két fickója volt egész életében. Egyébként meg, tudod mit mondok a könnyűvérűségről? Ha neked jól esik csináld, a te életed, mások véleményét meg sz.rd le! Pletykások mindig voltak, lesznek - tényleg olyanok véleményére akarsz adni akik a saját nyomorúságos életükből a negatív gondolatokat folyton másokra vetítik ki?
márc. 2. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
6%

Na ugyan mi?

Könnyen kapható, egyejszakasra és ronda pasiknak is befekszik érdekből

Akinek 5nel több pasija volt az már az

Amúgy a nők 90 százaléka ilyen

Nőként mondom

márc. 2. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 BohócKolbász ***** válasza:
82%

Minden azon múlik hogy mikor engedsz és mit. Bár az hogy ki tart téged annak az függ a férfitól is. Mert ha kívánsz valakit és azért szexelsz vele hamarabb, akkor lehet neki annak számítasz. De ha fontos leszel neki, több mint egy kaland akkor utána is veled marad. Szóval ez a másik, hogy a férfin múlik hogy szeretni akarja a tested, és a lelked, és szeretkezni akar veled, vagy csak megb.szni és odébb állni. Egyszóval a másik szándékától is függ hogy az Ő szemében ki leszel.

Harmadrészt pedig te is eldöntheted neked mi számít könnyűvérűségnek. Ez egy érdekes téma, szívesen beszélgetnék erről veled. Ha szeretnél, keress meg. :)

márc. 2. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon relatív ez, és mindenki másképp gondolja szerintem. Volt nekem több olyan esetem is, hogy aznap, vagy aznap este ismerkedtünk meg, és pár órával később már keményen dugtunk, simán megadták magukat. De ettől egyiket sem gondoltam könnyűvérűnek, mindkettőnknek jó volt, neki és nekem is. Szabadok voltunk, szinglik. Más eset, mikor valakinek komoly kapcsolata van a pasijával, de pl naponta tolja ki a facebookra egyedül a szexi ruhás képeket, és a munkahelyén kb minden pasival flörtöl,neadjisten félre is dug. Számomra inkább ez számít könnyűvérűségnek.
márc. 2. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

#7

Azért 5 pasi nem olyan rengeteg. Ha bele számolod a tini románcokat mondjuk 15-16 éves kortól, mire 20-22 lesz kB meg lehet egy nőnek.


Inkább az a könnyű vérű mint akinek az sem számít, hogy ő párkapcsolatban van vagy a kiszemelt abban van ha épp nedvesedik alul.


Általában a "ribik" azok.

Ha már számokban kell kifejezni akkor az akinek egy év alatt több farok is járt a puncijában (ide nem értve azt ha egy éven belül szakít és új párt keres).

márc. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!