Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mik történhetnek csapatépítő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik történhetnek csapatépítő tréningen ?

Figyelt kérdés
Férjem új munkahelyén vannak ilyen tréningek félévente, egy hétvége! Azt mondták neki, hogy kötelező a részvétel, mindenki ott lesz, férfiak nők egyaránt! Mik szoktak történni ilyenkor ?

márc. 1. 12:23
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
55%
Hát, nálunk a cégnél nem véletlenül van pár céges baba. :D
márc. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
66%
Mi utána vettük fel a csokot.
márc. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
45%
Utána már nem szexelnék gumi nélkül a férjemmel. Ki tudja mit visz haza.
márc. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
44%
Én amúgy se szexelek vele.
márc. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
62%

Hát nem tudom, a válaszaitokat olvasva, azért ne keverjük össze a céges csapatépítőt az egyetemi gólyatáborral.


Persze lehet, hogy én dolgozom rossz munkahelyen? Nálunk mondjuk nincsenek ottalvós csapatépítők, szerencsére.

márc. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%

Szerveztünk cégeknek ilyen csapatépítőket, hát vagy egy pár sztori.


Előléptetésért, magasabb fizetésért szex teljesen általános - bármilyen nemi felállásban


Idősebb férfi felsővezető szopja a fiatal férfi beosztottat.


6 személyes társaság félrevonul mini orgiára


Főnök a szobában ül és maszturbál, amíg egy fiatal nő és fiatal férfi szexelnek ugyanott.


BDSM szerepjáték, fétisek, amire a főnökök, régebbi dolgozók gerjednek.

márc. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
76%

En már voltam vagy 20 ilyen csapatepito programon. Az alap felállás ahogy be van biztosítva az étel/ital. Van valami napkozbeni semleges program. V8ros nézés, kultura, sport, vagy valami kozosségi munka, cégje válogatja, majd estere szerveznek zenés bulikat, ahol folyik az alkohol céges számlára. Az emebrek java berug, mert ingyen van. Továbba az emberek java berug majd meg az azonos nemu kollegájával levo kozos szobára aludni.

Az hogy a férjed megcsal ott, nem nagyobb ott se a riziko, mint a sima hetvegeken, vagy a hetkoznapokban. Akik ott sexelnek, azok ritka esetek, és tobbnyire évek ota szikrázuk kozottuk a levego a cégben. Vagy epp szinglik. AKi huséges, az ott is huséges. Ha ott megcsal, biztos vagyok benne, hogy ha pénteken kimegy a haverokkal este, ugyan úgy félrekacsingat.

márc. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%
Én eddig azt tapasztaltam, hogy nagyon sokan itt szexelnek. Persze az előző válaszolóval egyet értek abban hogy aki nem hűséges az máshol se lesz az.
márc. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%

Bazi nagy orgiára összeül az egész cég, ezt akartad hallani? 😅

Egyébként meg mi történik... egyénfüggő, jópáran berúgnak, flöltörgetnek esetleg, de itt az esetek többségében megáll a story. Ennél tovább csak azok mennek akik amúgy is tovább mennének és az ottalvós csapatépítő csak a lehetőséget teremti meg nekik a dologhoz. S persze előfordul ez-az (a félrelépések 80%-a amúgy is kollégákkal történik- ugyebár velük találkozol a legtöbbet), de aki nem akar félrekúrni az nem fog egy ottalvós, lerészegedős bulin sem.

márc. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
82%
Kiderül, kik a főni s*gnyalói; I.H.B.-bulik, egymás b*tatása; semmittevés.
márc. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!