Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Anyukák feleségek volt már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyukák feleségek volt már olyan hogy nyaralás közbe félre léptél egy másik pasival?

Figyelt kérdés
febr. 26. 07:44
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Már első este összehaverkodtak egy másik párral és utána elmentek együtt túrázni stb, majd ugye 2 hét alatt nem mész folyamatosan és ő elment úszni, a felesége meg addig összefutott a másik férfival egyet ütni.
febr. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
37%

Nekem két haverom is így járt.

A feleségük "elkérezkedett" csajos nyaralásra, majd mindkét anyuka szépen leszúratta magát. Az apukák meg szépen rendezték otthon a gyerekeket.

Szerencsére a csajok között is vannak besúgók.

febr. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Igen volt, Rovinjban voltunk nyaralni :D
febr. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Nekem olyan volt anno, hogy lementem hèvìzre ahol ugye idősek jàrnak főleg. Bejelentkeztem egy masszàzsra. Volt kèt fiatal làny a többi nő idősebb volt. Az egyik fiatal lànyhoz kerültem, de közben be jött a màsik fiatal làny is a helysègbe. Csak függönyök vàlasztottàk el az àgyakat.

Mind a ketten bent voltak ès masszìrozni akartak amikor a főnöknő èszre vette, hogy a màsik làny is ott van. " NA MI VAN KETTEN AKARJÀTOK MEGMASSZÌROZNI A FIATALEMBERT" Ìgy sajnos a màsik lànynak ki kellett mennie. Nem bàntam volna ha marad bàr aki vègül megmasszìrozott mèg csinosabb volt.


Èreztem, hogy nem bànnà a làny, ha lenne valami, de mivel csak függöny vàlasztott el minket ìgy nem kezdemènyeztem. Most màr bànom.

febr. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

"9#-es az mèg is hogy törtènt??"


Engem meg az érdekel, hogy hogyan derült ki?

febr. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

13#-as


És mi történt? Hogy történt?

febr. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Nyaraláson nem.
febr. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Röviden, igen
febr. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
18# bővebben?
febr. 27. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!