Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Akad, aki kifejezetten...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Akad, aki kifejezetten a kis méretű péniszt kedveli?

Figyelt kérdés
febr. 24. 07:47
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Hát, vannak pasik akik a kis mellekre buknak, szóval lányba is remélem hogy van ilyen:)
febr. 24. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
A többség nem hiszem hogy a kicsit kedveli , de bizonyára vannak kivételek .
febr. 24. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Igen, van ilyen.
febr. 24. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%

Sajnos ritka, mint a fehér holló! A legtöbb lány igényli a minimum átlag méretet.

Kis farokkal élni jó nagy kib@szás a sorstól! Ezt én mondom, a 11 centimmel!

febr. 24. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
55%
Azoknak akiknek mélységük van nem pedig magasságuk ők nekik kis méret is megfelel. Eddig ezt tapasztaltam.
febr. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
#5 Nem általánosítható ez a dolog! Nekem is a mélynövésű lányok tetszenek, de volt olyan 154cm-es barátnőm, akibe a 17-18cm dildó tövig bement.
febr. 24. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
5ös full hülyeség. Meglepő módon a vékony alacsony lányok sokkal jobban bírják a strapát
febr. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Létezik, de igen ritka. Sokszor aki ezt mondja, az se teljesen őszinte
febr. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
93%
Ne reménykedj, fiú.
febr. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!