Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, milyen érzés megcsalni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, milyen érzés megcsalni a párotokat?Van olyan jó mint amikor több pasival steretkeztek?

Figyelt kérdés

febr. 23. 09:50
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Akit megcsaltam, azzal már a kapcsolat vége felé voltam mindig. Szóval nem igazán volt bennem érzelem vagy lelkiismeret furdalás. Inkább elégtétel olyankor, ha előtte ő csalt meg engem.
febr. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
46%

Baszki, csak 36 vagyok, de nem hottem volna, hogy ilyen hamar én leszek a zsörtölödő, erkölcshiányra panaszkodó vénember aki a templomkapun kilépve a mise után, átkozódva korholja a "mai fiatalokat", de komolyan, annyira gáz amit az első....meg úgy általában sokan írnak...


Ha megcsalnak, baszod ne elégtételt vegyél, hanem szakíts és lépj tovább. Miylen elégtételről beszélsz ember? Aki téged megcsak, annak szerinted jelentesz annyit, hogy ezzel bosszút tudsz álni rajta? Ha megcsalt, nem vagy neki több mint egy túldrága felshlight ami sír és etetni kell. Te meg gondolod ha félrekefélsz azzal mennyire bosszút állsz?? 🤣🤣🤣 Megcsalt, ember, hol nem szar le téged?


A másik meg, ha már egy kapcsolat meghalt, ne megcsalj, hanem szakíts, te nyomoronc.


Nem vagyok egy nagy erkölcshuszár, de annyira gáz, hogy emberek hogy kihasználják egymást gerinctelenül

febr. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
57%
#2 1-es vagyok. Köszönöm az oktatást, de foglalkozz a saját életeddel.
febr. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
42%

Ha annnyira ragaszkodsz hozzá, hogy mindenki a sajátjával foglalkozzon

1.) Mi a halálért vagy itt?

2.) Mi a halálért tálalsz ki részleteket az életedből


🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔

febr. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%

Ez az oldal azért van, hogy az ember megosztja a tapasztalatait és hogy mi történt vele.

Nem azért, amit egyesek gondolnak, hogy meg kell mondani, hogy ki hogyan éljen és mit csinaljon.Akkor menj papnak és prédikálj.

Amúgy a stílusod önmagában szánalmas. Köszönöm a beszélgetést!

febr. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
39%

Én csak a véleményemet mondtam el, hogy te megfogadod-e vagy sem úgy elsz-e vagy sem, az

1.) A te dolgod, te döntésed

2.) Azt se tudom ki fia-borja vagy, lesz@om, hogy élsz, csak elmondtam, hog, szerintem ez mennyire gáz, örülök ha a saját gyerekeimet a helyes úton tudom terelgetni, nem célom nekem más prostituált lányát is nevelni LOL

febr. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kis lelkifuri van, meg gondolkodás, hogy van-e értelme a párkapcsolatot fenntartani.
febr. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
50%

Új vagyok, nem az aki eddig válaszolt na de! Ez a mondatod, hogy :

"A másik meg, ha már egy kapcsolat meghalt, ne megcsalj, hanem szakíts, te nyomoronc."


Ez pont nem egy vélemény hanem épp megmondod ki hogyan cselekedjen, mit tegyen. És azért ki lehetne még vesézni a többit is. Szóval igazat adok az #1 esnek, nem kell itt mások felett moralizálni. Mindenkinek van "bűne", abszolút senki nem patyolat csak a saját cselekedeteinket nem látjuk olyan rossz fényben ill. magunkat szívesen "felmentjük" míg másokat lealázunk dolgokért.

Én már nem egy olyan emberrel, nővel - férfivel egyaránt találkoztam aki pl a megcsalást abszolút elítélte, soha meg nem bocsátotta volna és soha meg nem értette volna... Egész addig, amíg ő nem esett bele. Aztán persze magyarázkodott, hogy ezért meg azért történt..

A lényege a dolognak az, hogy nem vagyunk más bőrében, nem járunk az ő cipőjében, hogy tudjuk, értsük minden cselekedetéhez milyen út vezetett.

febr. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!