Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit ertekeltek jobban egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit ertekeltek jobban egy lanyban oszinten?

Figyelt kérdés

1. Elso par randi alatt mar van jo szex.

2. Ha meg kell kuzdeni azert a jo szexert es csak kesobb kapjatok meg.


febr. 23. 08:37
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Minél hamarabb, annál jobb.

Egyrészt jó dolog szexelni, másrészt minél hamarabb kiderül, hogy passzolunk e szexuálisan, annál jobb

febr. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Azt, hogy küzdeni kell, az marhaság. Ebben az értelemben tényleg úgy jön le, hogy a szex a nőtől egy olyan dolog amiért neked meg kell dolgozni.


De nem azt mondom, hogy akárkivel szexelni kell már az elején, meg akkor sem ha 20 randi eltelet mert megharcolt érte.


Ha van 2 ember, randiznak és tényleg úgy érzik, higy van jövője a dolognak, látnak egymásban fantáziát és már bizalom is van annyi a vágy mellett, akkor szexeljenek.

febr. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
A kettes típusú nő sír majd harmincas évei közepén végén hogy miért van még mindig egyedül?
febr. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

A valóság az, hogy nem azért menesztik a nőket mert könnyen adják magukat (és főleg nem azért mert nem könnyen hanem hamar, de a 2-3 randi nem igazán hamar). Szóval itt jól összekeverednek dolgok a fejekben. Szóval ilyeneket mindenki mond. Ez egy néphazugság. Csak sokan nem akarnak azzal szembesülni hogy vannak hibái, amiért az adott férfi nem akarja azt a nőt. Ha szar az ágyban valaki, hát derüljön ki idejében!


Csőváz, a 8-as voltam

febr. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak egy pletyka, a kistinik és a túlkoros szüzek terjesztik egymásközt, sokszor kitalált történetekkel példázva
febr. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Ez kortól és tapasztalattól is függ. Huszonévesen még én is úgy voltam, hogy 2-3 hónap, mire a szexig eljut az ember, meg ilyesmi. A feleségemet 30-on túl ismertem meg, két hét és kb negyedik találkozás után megvolt a szex. 11 éve vagyunk együtt.
febr. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

2-3 hóbap? És mi van ha utána derül ki hogy frigid vagy büdös a vaginája? Akkor 2-3 hónap megy a kukába.


Én nem vagyok ilyen madár. Első csajommal se vártunk többet mint egy hónap, pedig szűz volt és 15 éves

febr. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!