Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyit szexeltek 45 felett?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit szexeltek 45 felett?

Figyelt kérdés

febr. 18. 08:51
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
24%

#19

Mégis mire kell 10 kiló felesleges zsír?

febr. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
79%
21 es te ismered az illetőt, hogy tudod, hogy 10kg zsír van rajta? Vagy szerinted mindenki uniform? Attól, hogy te vézna vagy attól másnak van esetleg több izomzata stb...
febr. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
13%

#22 Egyáltalán nem vagyok "vézna", heti 6x kondizom.

Csak összehasonlításképp, CR7 (nem vagyok fan amúgy csak őt ismeritek a legtöbben), 187 centi és 83 kg.

Most egy 10 centivel alacsonyabb ember ugyan annyi kiló mint a világ legismertebb él sportolója csupa izommal. Osszál és szorozzál. Ott van felesleg.

febr. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
71%

#21

Kell valamennyi felesleg, vagy izomból adódó vastagabb alkat, de leginkább a kettő vegyesen, ahhoz, hogy egy férfi valahogy kinézzen.

febr. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
77%
Egyet mindíg.
febr. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim válasza:
26%

#17

Korábban ilyen mérésekre létrehozott laborban vizsgálták a fittségi állapotomat. Számos paramétert mértek, ami hirtelen eszembe jut: izomtömeg, csonttömeg, zsír, sejten belüli víz, sejten kívüli víz, és olyanokat, amiket nem tudtam értelmezni. A vége az lett, hogy 77,4 kg lenne optimális, ez a célértékem. Azt is kimérték, hogy a lábaim aránytalanul erősek. Pedig nem tudtak a korábbi eszetlen külföldi kerékpáros túráimról, olyan cél-városokról, ahova mások vélhetően repülővel mennek. Magashegyi túrák, stb. Utóbb 12 csatornás EKG, szívultrahang, labor olyan eredményeket adtak, hogy némelyiket az orvos nem hitte el, és megismételtette a vizsgálatot. A leleten végül megkaptam, hogy sportolókra jellemző és nagyobb a szívem. Maradjunk a tényeknél a zsírról való bármilyen tényszerű alapot nélkülöző rosszindulatú fantáziálás helyett.

febr. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
58%

#26

Senkit nem érdekel az életed itt.

febr. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 gabor49 ***** válasza:
77%
sajnos nekem sincs kivel pedig nagyon vágyok rá 50/f
febr. 19. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
55%

Az asszonnyal havonta egyszer kb,a szeretömmel heti 2-3alkalom van,de akkor mindig legalább egy órát kefélünk mert megvan a kémia..

43/F 50/N

febr. 19. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
55%

50 évesek vagyunk, nem élunk együtt, 1 éves kapcsolat. Ha találkozunk mindig szexelünk, van hogy kétszer is. Kb heti 4

Én vagyok a nő

febr. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!