Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Chlamydia? Leginkább fiúkhoz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Chlamydia? Leginkább fiúkhoz szólna a kérdésem

Figyelt kérdés
Ha vannak furcsa tünetek akkor miért nem tesztek ellene? Vizsgálat, urulógus.

#herefájdalom #égető érzés #Túl sok szex idegennel #Már egy szopatás is elég
febr. 17. 07:28
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nem tudom miről van szó. Kifejtenétek?
febr. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Nem múlhat el magától, csak az erre specializált anitibiotikumtól? Ezerszázalék? Az jó mert akkor nem ez volt a baja. Csak a tünetek hasonlóak voltak. Az viszont 100%-ban.
febr. 25. 12:56
 13/17 anonim ***** válasza:
Ezt látod nem tudom. De ha nem volt orvosnál, és nem történt tenyésztés mikrobiológiai laborban, akkor szerintem így utólag már nem lehet megmondani, hogy mi baja volt. Nőknél egyébként állítólag nem okoz látható tünetet, csak méhen kívüli terhességet, meg ilyeneket. Azért veszélyes játék ez. #7-es voltam.
febr. 26. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Ja és persze a kezeléskor egyidejűleg a parner is megkapja azt az antibiotikumot, és egy darabig no szex, amíg el nem múlik a dolog. Már nem emlékszem, hogy mennyit kellett várni. Szintén #7-es.
febr. 26. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Van tünet a nőnél is. Pl bevérzés szex közben.
febr. 26. 07:25
 16/17 anonim ***** válasza:
Igen, és rettenetesen büdös punci. :(
febr. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
A füttykös is ugyan úgy büdös ilyenkor meg a váladék?
febr. 27. 05:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!