Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Társas/panelházakban szoktátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társas/panelházakban szoktátok hallani,hogy a szomszédban szexelnek?

Figyelt kérdés
Izgató?

febr. 14. 14:49
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Egyszer hallottam gangos házban, amikor az ő ablakuk is meg az enyém is nyitva volt. Izgató volt. Most autópálya-bevezető mellett lakom, így szexelhetnének akármilyen hangosan, nem hallanám :(
febr. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Sajnálom :(
febr. 14. 16:16
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen heti egyszer szoktam hallani a feletem levőket. De fogalmam sincs kik ők mert nincs mozgás a házban és nemrég óta lakok itt. A nő nyögdécsel. És most este a csávó is hatalmasat élvezett.:D
febr. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Én kertesben lakom, de a szomszédban van egy 20-22 éves dögös kis vörös csaj. Tudom mikor mennek el a szülők 1-2 napra (sűrűn) mert akkor nem fogják vissza magukat és veszettül sikit a csaj.
febr. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Olyan rossz hogy csak hallom őket és nálam nincs senki akivel ugyanígy csinálhatnánk.


F

febr. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
nem újdonság, már a szüleimet is hallottam szexelni.
febr. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Előző helyen lakott alattunk egy fiatal pár, őket hallottuk rendszeresen.

Most már inkább minket hallhatnak, annyira nyikorog az ágy. Bár próbálunk vigyázni. Csak így meg nem annyira élvezetes.

febr. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Egyszer nagyon elengedtem a hangom szex közben. Nem tudom hányszor gyújtott rá az erkélyen a szomszédunk :D
febr. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
társasházban laktunk a csajommal, belső 2 szintes kecoban. Szomszéd sráccal jóban voltam és azon versenyeztunk, ki megy el többször, kajak hallottuk amikor a másikat sz.pták. 1 év után bedobtam h nyomhatnánk 4-esben. Megtörtént, és bitang jó volt. Utána mi elköltöztünk 🤣
febr. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Volt amikor kettővel alattam is tisztán hallottam a hangos és kéjes nyőgéseket, igaz a fürdőszobában, ami híresen jól vezeti a hangot. Ők viszont a nappali ágyban lehettek lévén egyetlen szoba az ilyen lakásokban, és hát az kicsit odébb van a fürdőtől :D Röviden a lényeg, azt hiszem mondhatjuk hogy zengett tőlük az egész ház. Kissé heves volt a csajszi más dolgokban is, és voltak indulatos dolgai időről időre.
febr. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!