Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy hívják és hol lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hívják és hol lehet vásárolni ilyen szexuális segédeszközt? Több lent

Figyelt kérdés

popsiba lehet tenni , fém vagy műanyag eszköz. Filmen láttam és nagyon megtetszett.

Miután beteszik a popsiba ki lehet húzni a közepét és lehet látni a picit kitágult popsit.



febr. 6. 07:59
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Análplug a neve. Szexshopban lehet kapni.
febr. 6. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
1-es nem az, nem arra gondolok
febr. 6. 08:08
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Üreges análtágító,opeen tunnel, lust tunnel,butter fox hole...
febr. 6. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
68%

Anál tágító. Ezen belül is van vagy ezer típus amit csak szeretnél. Én azt mondom ilyeneket külföldről érdemes megrendelni. Nekem is sok dolgom van onnan és teljesen rendben vannak jó a minőség is. Temu, AliExpress például. Utóbbin nagyobb a választék.

Illetve ne felejtsük el,hogy jóval kedvezőbb áron kapod meg ugyanazt a terméket mint amit itthon lemelsz a boltok polcairól.

Max vársz rá egy kicsit nagy kaland.

Az mellett pedig az sem elhanyagolható ha ilyennel szeretnél kísérletezni akkor nem egy eszközt fogsz venni mire megtalálod azt ami teljesen bejön neked.(tapasztalat 😁) így az sem mindegy mennyi pénzt dobsz a kukába, mert ami kényelmetlen,nem tetszik és jön be azt úgy sem fogod használni előbb utóbb megy a szemétbe.

febr. 6. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Leirásból nekem 2fajta ugrik be. Az eggyik egy plug aminek a közepe üreges, csőszerű. Különböző méretbe van.


A másik, egy szerkezet, amit csavarral lehet széttnyitni,tágítani. Becsukott állapotba kerül be, és szép lassan kinyitod a csavarokkal egész öklözős méretig.


Nekem van mindkettő, jó játékok😋


Aliexpress beirod "anal toys" és már dobja is a jobbnál jobb dolgokat. Ott biztos megtalálod....

febr. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
47%
5. Azt speculumnak nevezik, hogy tudd mivel játszol.
febr. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Esetleg tudja valaki a nevét?
márc. 2. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!