Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 90-es 80-as 70-es 60-as...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

90-es 80-as 70-es 60-as években mennyire volt könnyű "becserkészni" a lányokat/nőket szeretkezésre, szexre? Milyen taktikák jöttek be? Ki hol csajozott, pasozott? Férfiak, nők véleménye is érdekl a témával kapcsolatban :)

Figyelt kérdés

febr. 3. 21:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
78%
90es 2000 években simán odajött egy csaj útbaigazitásos stb mesével ismerkedni vagy bármivel ha felfigyelt rád vagy kinyomozta van e bnőd és nyomult . Mi is nyiltan odamentünk bárkihez klubbokban vagy plázaban , max elutasitott vagy ha megadta a szamát nem vette fel esetleg tette a birkát ... Melóhelyen is konkrét lehetett tudni kikkel lehet nyitottak rá (szolgáltatás gyártás stb) mert ok nélkül nem kelleti magát sem vigyorog kizárólag rá ha nem a főnöke . A vonaton buszon is melléd ültek csevegni . Nem a netflixet sem a képernyőket leste minden 3. arc nem videoliveozott értelmetlen baromságokat sem a magamutogatás dicsekvés volt a cél.
febr. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
79%

Hát nem tudom én abban az érában nőttem fel de semmivel sem volt könnyebb csajt felszedni. Sőt szerintem sokkal rosszabb volt.

Persze jön a válasz. Nem,nem voltam béna csajozni.

Amikor még arról ciki volt beszélni ha valaki borotválja magát odalent, vagy leopja a párját, netán análozik szó szerint titkolni kellett nem szabadott beszélni róla mert akkor mekkora K ..va az illető. Szóval nem hinném hogy könnyebb volt.

márc. 7. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

12-es köszi a válaszod!


Én 40-es évek elején járok, de nekem tök nehéz csajozni. Valahogy elérhetetlennek tűnnek nekem a lányok/nők. Hatalmas egójuk van a nőknek a semmire, csak mert megtehetik. Tisztelet a nagyon kis százalékú kivételnek!


Azt látom, hogy mintha előre elrendelve lennének a dolgok. A családok leosztják egymás között, hogy a jó haverok gyermekei jönnek össze egymással. Totál el vannak kényeztetve, szinte mindenben a szülő dönt.


Azt gondoltam régen valahogy könyebb volt, de amit írsz eléggé meggyőző, hogy régen sem volt jobb a helyzet.

Ha még van kedved írni a régi időkről, ne tartsd magadban!

márc. 7. 13:53
 14/14 anonim ***** válasza:
75%
Nem volt könnyebb. Sőt akkor még internet sem volt, chat sem. Bár az utóbbi inkább vállalati belső hálón esélyesebb, mint az interneten. Ott tudtam chatelni unatkozó titkárnőkkel, a 90-es években. Csak akkor már nős voltam, és én sem akartam megcsalni a párom csak én is unatkoztam. Mert van olyan munkahely, ahol nem állandóan van munka nem csak a tűzoltóknál. De nem reklámozom mert az én egykori státuszom ma már nem létezik, én meg már csak egy nyugger vagyok.
márc. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!