Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mekkora volt a legnagyobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora volt a legnagyobb korkülönbség azzal akivel alkamilag szexeltél?

Figyelt kérdés
Te és Ő mennyi idős volt?
febr. 2. 07:18
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
64%

21 és 30


Igaz de nem tudtam, hogy annyi. Vidéki panzióba kértem egy kislányos prostit. A végén kérdeztem csak, hogy hány éves... 🤷‍♂️

febr. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
75%

Én 20 éves voltam, amikor egy lagziban észrevettem egy nagyon csinosan öltözött, idősebb nőt, sokat ránéztem (ki volt rakva a nagy melle és rövid szoknyában, magassarkúban volt) és Ő is mindig nézett (gyakorlatilag szemezett).

Éjfél után vettem a bátorságot és kihívtam, kis duma, majd leguggolt, elkezdett szopni, kivette a melleit, hogy fogdossam.

Egy idő után mondtam neki, hogy álljon fel hátulról megdugom, de azt mondta, már régen volt férfival most neki az is elég, hogy fasz van a kezében, szájában és nem akar itt levetkőzni.

Mondtam neki, hogy piásan nagyon soká megyek el, szóval jól meg tudnám dugni, de nem akarta.

Kb. 10 perc szopás után azt mondta, verjem akkor a szájába, ha nem tudok elélvezni a szopásától, végül, amikor keményen én dugtam a száját a saját ütememben akkor beleélveztem, majd gyorsan vissza mentünk.

Mint kiderült nő 52 éves volt!! A különbség köztünk 32 év!!

Azt azóta bánom, hogy legalább a punciját meg kellett volna fogdosnom, ujjaznom, azt csak megengedte volna.

febr. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
48%
Ember vagyok, nem kutya..
febr. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
82%
Én 34N , ő 50F.
febr. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
81%

20.


Én 19 a férfi 39


De max 32-nek nézett ki. És ő volt nekem az első és tökéletes volt. Utána még párszor időnként együtt voltunk.

febr. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 Rex Hunter ***** válasza:
85%
Lefelé 17 év a javamra. A csaj 19 volt, én pedig 36. Felfelé pedig 14 év a nő javára. Én 28 voltam, a nő meg 42.
febr. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:

52 éves volt a nő, én pedig 36.

Egy igazi szexragadozó volt.

febr. 3. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!