Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha lenne legalább 19-20cm és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha lenne legalább 19-20cm és jó vastag a farkam akkor az a nőnek szerelem első látásra?

Figyelt kérdés
febr. 1. 17:26
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
86%
Igen, ha jól nézel ki (adonisz), luxus limuzinnal érkezel, és miközben a sofőröd nyitja az ajtót, legyezed magad egy köteg húszezressel. Erre úgy benedvesednek, hogy még a kétszer akkora is simán kevés lesz!
febr. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
85%

Mi ez, incelek találkozója?


Szerintem a kérdést a szokásos komplexusos kisfarkú egyed írta ki, hogy megint szabotálja a nőket.

febr. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
95%

Nos, én voltam 20centis vastag farkú faszival, és baromira nem volt jó, fájt még utána is.

Szóval nálam nemhogy szerelem nem volt első látásra, de még másokdik alkalom se volt.

febr. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
55%
Ha ennyire hülye valaki fejben az inkább instant tiltás.
febr. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

#10 Mi ebben a hihetetlen.


#13 Lehet csak béna volt a pasi.

febr. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
Annyit még hozzátennék (8,15), hogy magában a nagy pénisz nem lenne elég. Kell legalább egy elégséges külső, jó duma is. Mert ha rusnya lennék, akkor a dick picek se jöttek volna be.
febr. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
85%
Hát, ha a nyakadon hordod…
febr. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
85%
Az incel felhasználók miért nem inkább azokban a kategóriákban írogatnak, amikhez van valami közük is? Csak mert teleszemetelik ezt a topikot is meg a felnőtt párkapcsolatokat is, holott gőzük nincs egyik témáról sem...
febr. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
85%
Azt tudni kell működtetni is. Hiába a méret, ha béna a gazdi. Láttam már gátlásos nagyfarkú pasit.
febr. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
49%
#19 Wz a legszarabb duma. Egy kispöcsű ugyanannyi eséllyel lesz béna. Sőt...
febr. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!