Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Misszionárius pózban nőként...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Misszionárius pózban nőként mit kéne csinálnom?

Figyelt kérdés
Párommal az esetek 90%-ában ebben a pózban csináljuk de néha olyan rosszul érzem magam mert mindenhonnan azt hallom a nő csak fekszik mint egy darab fa. De igazából mit is lehetne csinálni? Én szoktam közben simogatni a hátát, nyakát, fejét, meg én is belemozgok a csípőmmel. Szerintetek ez jó, vagy egy nőnek mit lehetne még eközben a póz közben csinálni?

jan. 31. 16:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%
Még belehúzhatod a fejét a melleidbe, de kb. ennyi.
jan. 31. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Kb. ezeket. Kulcsold at a labaddal, emeld fel a csipodet kicsit, szemkontaktus, csokold meg, turhatod a hajat, foghatod, markolhatod a feneket, combjait.
jan. 31. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Mozgatni a csípőd és élvezetes hangokat kiadni.
jan. 31. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Alulról mozgasd a csípőd

Simogasd csókold a partnered

jan. 31. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
48%
90%?? Más póz miért nem?
jan. 31. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Markolászd a fenekét és húzd magad felé, hogy még inkább beléd tudjon hatolni, adj ki élvezetes hangokat, szoríts össze a melled is told az arcába.
jan. 31. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
61%

Miért csak abban csináljátok? ezt nem nagyon értem..

Egyszer amikor már javában benne vagytok egyszerűen told el magadtól és olyan pozícióba helyezd magad, ahogy szeretnéd, hidd el folytatni fogja :)

jan. 31. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem csinálom misszinárisusba pedig nagyon jó lenne!

Meg lehet úgy tekerni a csípőd, fel-le nyolcas kört leírva, hogy nem hatalmas ívekben. Szexi és élvezetes. Majd plusz a körök közben ahogy megfeszíted a punid akkor amikor felfelé hajló ív van, lefelé meg kitolod majd visszaszippantod, vége lesz a srácnak. Nem kell gyorsan csinálni! Élvezni fogod Te is és Ő is.

jan. 31. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
47%
Szegénykém, akkor ő nem valami fantáziadús, "jó az úgy letudjuk az asszonyt.."
jan. 31. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nekem a 8-asnak írtad 9-es vagy kinek szólt? 🙂
jan. 31. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!