Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok mértétek is valaha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mértétek is valaha pasinak a farkát vagy csak úgy szemre szoktatok mondani vmit? vagy elhiszitek a méretet amit ő mond?

Figyelt kérdés
jan. 31. 10:00
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
Egy pasim volt, aki állandóan a 18 centijével hencegett, neki mondtam, hogy megmérem én is, de mondta, hogy nem, semmi értelma, hiszem ő már mérte és annyi. Saccra 13 lehetett 😀😀
jan. 31. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%

Egyszer ismerkedtem egy csajjal online. Egyértelműen csak szexet kerestünk mind2en és mondta h neki fontos a méret.

Annyit hazudtak már neki h centi mellett kellett fotót küldjek neki a családi ékszerről 😃

jan. 31. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
96%
Egy pasinak mértem meg, hogy legyen viszonyítási alapom.
jan. 31. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
64%
Senkiét sem mértem idáig, sőt még csak nem is kérdeztem. Volt régen egy 15cm-es játékszerem, amivel nagyon jó volt és ennyi a viszonyítási alapom.
jan. 31. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
89%
Barátomét mértem meg. Ő az első "nagy" partnerem és izgatott a dolog.
jan. 31. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
17 éves korom óta van vibrátorom. Pontosan tudom, hogy melyik hány centi, szóval elég jó a viszonyítási alapom. Pláne ha szex közben is előkerül.
jan. 31. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!