Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális, hogy még mindig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy még mindig szokott fájni?

Figyelt kérdés

Szoval novemberben feküdtem le először egy férfival, a mostani barátommal, neki nem én voltam az első, szóval tudta, hogy mit hogyan kell csinálni. Kicsit fajt, de nem volt elviselhetetlen, és tényleg nagyon óvatos volt. Azóta kb minden alkalommal van/volt szex, kivétel olyan napok mikor nekem megvolt, vagy csak nagyon fáradtak voltunk (általában heti 2-3x alszunk együtt) az elejen úgy voltam vele, hogy biztos normális, hogy fáj még, és az is, hogy nem mentem el még akkor soha, mert olvastam erről, meg tapasztaltabb ismerőseim is meséltek, hogy sok idő, stb. Viszont eltelt azóta lassan 3 hónap és a mai napig faj még egy picit minden együttlét, nem elviselhetetlen, és tudom élvezni is, de azért szúr meg minden. A barátomnak nincs kifejezetten hatalmas mérete, és minden alkalommal óvatosan csinálja, kérdezi, hogy jól vagyok e, szoval nem azert van mert durva lenne vagy valami. Ez így teljesen normális még? Mennyi idő volt nektek mire már egyáltalán nem fájt?

Nagyon köszönöm a válaszokat, és ne nevessetek ki meg semmi, nem vagyok kislány már (20 éves vagyok) csak teljesen tapasztalatlan ilyenekben



jan. 29. 09:53
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg barátod mégse olyan ügyes. Vagy mégis nagy mérete van a tiédhez képest.
jan. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy elég nedves. Tudat alatt van valami blokk és nek izgulsz fel eléggé. Csak egy tipp. Mert ha nincs semmilyen fertőzésed, akkor csak erre tudok tippelni.
jan. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!