Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez milyen maszturbálási technika?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez milyen maszturbálási technika?

Figyelt kérdés

Picit fura kérdés tudom, de nem találtam eddig rá magyarázatot.

Kiskoromban éreztem rá, annyi az egész, hogy feküdtem a padlón, nagyon erősen összeszorítottam az alsó izmaimat, mmint így a puncimban(?) és az egész altestemben, nekifeszült a testem a padlónak az "erőlködéstől" és ezt addig csináltam míg el nem értem egy pontra, ahol iszonyú jó érzés áradt szét a puncitól indulva, gondolatok eltűntek, csak ezt az élvezetet éreztem és az egész testem ellazulását. És az a helyzet, hogy én azóta is így szeretek, tudok csak önkielégíteni..

Tehat mondom, fizikailag semmi nem ér a puncihoz, csak megfeszitem az ottani izmaimat(?)...

De akkor mi ez? Elélvezés az olyankor egyáltalán? És ha igen, mitől??



jan. 29. 00:46
 1/2 anonim ***** válasza:
91%
Milyen? Irigylésre mélto. Hasonlo mint a combok összeszoritásával, vagy a nagy fizikai megterheléssel kiváltott elélvezés. Szerencsés, nagyon érzékeny punciju lány vagy! Örülj eki!
jan. 29. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Most azért megkönnyebbültem, én azt hittem valami gond van velem..😅

Utánaneztem, ez tényleg hasonló, mint a comb összeszorításos, úgyhogy ez akkor egy létező dolog, nem vagyok ufó:D

jan. 29. 12:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!