Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok szoktátok manipulálni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok szoktátok manipulálni a férfiakat a női szexualitásotokkal?

Figyelt kérdés
Ha igen hogyan és miért?

jan. 28. 22:25
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Kicsit érthetöbben? (Mert ez igy egy nesze semmi, fogd meg jol!)
jan. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%

Szokta e valaki tudatosan arra használni a szexuális vonzerejét nőként, hogy ezzel befolyása alá vonhasson egy férfit, - adott esetben apróbb célokat, eredményeket érjen el ezáltal...

Nagyjából ezt akarta kinyögni a kérdező.

Igen, szokta.

Ez nem is problémás addig a pontig, amíg egyszerűen csak él a női mivoltával valaki - és nem visszaél!

jan. 29. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%

Másik oldalról tudok nyilatkozni.

Férfi vagyok, és ezt velem próbálták már többen is, legutóbb amikor így akart egy nő "felhúzni" és "kelletni" magát, majd ezzel azzal "zsarolgatni", akkor egyszerűen levegőnek néztem, majd megismerkedtem egy lánnyal, és majd megette az irigység, utálta is a barátnőmet, mert mi az, hogy én átnézek rajta, és mással jövök össze.

Ez sokkal jobban hat az ilyen nőkre, mint a visszaszólás.

jan. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha rájönnék mivel lehet akkor megtenném. Így viszont hül,én halok meg, mert nem tudom, hogy lehet.
febr. 13. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szeretném azt gondolni, senkit nem manipuláltam, azonban félek ez hazugság lenne. Nem hiszem hogy tudatosan tettem, de megtettem párszor és így utólag visszagondolva, még mindig nem tudom eldönteni mi az igazság.Talán az ösztön szó a legjobb erre a viselkedésemre, mert az ösztöneim megsúgták mit szerettem volna elérni és ennek érdekében igenis 'kihasználtam' a női míviltomat, azaz éltem a lehetőséggel.
febr. 13. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!