Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit jelent nehany pasinal, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent nehany pasinal, ha odamegy egy lanyhoz, es csak all es nez, nem tud mondani semmit magatol?

Figyelt kérdés
Nem egy emberrol van szo, sajnos tobbszor elofordult, velem van a baj?😃
jan. 27. 21:22
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
#9 bocs, de a legtöbb lányt már érte valamilyen inzultus, és jogos a félelmünk. Nem mi tehetünk róla hogy ennyi társadalomba beilleszkedni képtelen hím egyed van.
jan. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
#9 ez nem külső kérdése. A világ legszebb emberét is baltás gyilkosnak néznék, ha odajönne hozzám és egy szó nélkül csak bámulna.
jan. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
25%

#11 Engem is ütött már el autó, mégsem félek minden atótól ami felém jön. Nem feltételezem hogy ez is meg akar ölni.


Attól, hogy van egy ilyen problémám, egyszerűen lefagy az agyam, ha egy szép lánnyal van dolgom, nem gondolom hogy egy társadalomból kirekesztett közveszélyes pszichopata lennék.


De azt már látom, hogy nem érdemes így ismerkedni, mert ti nők brutál kegyetlenek tudtok lenni a szavaitokkal.

jan. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
#12 Nyilván nem arra gondoltam, hogy ott állok percekig és psilogás nélkül bámulok. Egyszerűen nem jut eszembe semmi. Köszönök, aztán kakukk. De látom, hogy szerintetek jobb ha kinyírom magam ez esteben mert közveszéjes vagyok. 🥶
jan. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
Hát ha szerinted az a megoldás akkor nyugodtan
jan. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:

“ egy társadalomból kirekesztett közveszélyes pszichopata lennék”

“ szerintetek jobb ha kinyírom magam ez esteben mert közveszéjes vagyok”

Senki sem mondott ilyet. Én pl azt írtam, h annak nézném. Bár amilyen kisebbségi komplexus sugárzik a válaszodból… na de akinek nem inge, az ne vegye magára.

jan. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
#16 Igen, nem te írtad, hanem a másik válaszoló. Ahogy azt is helyesli, hogy az ilyen embereknek meg kellene halni.
jan. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:

#17 Én is csak azt írtam hogy annak tűnik, és van egy jogos beidegződésünk, vigyáznunk kell mindig.

Ja, és nem helyeslem, sosem javasolnám senkinek hogy ölje meg magát. De ha valaki szerint ez a legjobb döntés, meg ezzel akar zsarolni, vagy fenyegetőzik... hát megállítani meg ingyen pszichológust játszani nem kötelességem, ahogy senki másnak sem.

jan. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
Félelmet.De amúgy egy kedves lány tudja ezt kezelni.Elég kukának kell lenni ahhoz,hogy valaki csak bámuljon egy nőt.
jan. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:

"Ja, és nem helyeslem"

"ha szerinted az a megoldás akkor nyugodtan"


Ez nekem helyeslésnek tűnik.

Nyilván túlzó volt a részemről, de nem sejtette, hogy komolyan így gondolod.

jan. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!