Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális az jó nőre sokkal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az jó nőre sokkal hamarabb elmegyek?

Figyelt kérdés
Nem vagyok valami helyes eddig csak ilyen duci kövérebb barátnőim voltak, ahol elég sokáig bírtam, ezek a nők általában internetről voltak. Most meglepetésemre egy igazi csinos bomba csajjal jöttem össze kolléganőm személyében, lehet hogy a belsőmet szerette meg nem tudom, viszont két perc után elsülök...
jan. 27. 12:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem ehhez voltál eddig szokva, akkor ja. Én ilyen csinos elég kapós nő vagyok, a sportos izmos pasik akikkel lenni szoktam, nem sülnek el 2 perc után, mert ők ilyen nőkhöz vannak szokva. Szóval idővel gondolom te is bírni fogod tovább.
jan. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Te csak hokizol és akkor méssz el egy jó nőre!!!
jan. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
"az jó nőre sokkal hamarabb elmegyek ..." Akár Balassi Bálint is irhatta volna (Ld A végek dicsérete)
jan. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Utolsó, imádlak :DDD
jan. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!