Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A lányokat azért becézik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányokat azért becézik nyuszinak hogy szeretik a répát?

Figyelt kérdés
Meg van a másik a "mókuskám" az meg gondolom a mogyoró miatt. Mert amúgy mi hasonlóság van egy emberben egy nyúllal?

jan. 23. 23:56
 1/6 anonim ***** válasza:
62%
😆😆😆😆
jan. 24. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%

Azta..😯😯🤣🤣🤣

Hogy merültél el ennyire a gondolataidban,hogy eljuss idáig?🤣

Ez soha a büdös életbe nem jutott volna eszembe...Bár van benne valami😆

Basszus ennyi erővel lehet annó azért rajzoltam szivecskéket mindenhova,mert ha fejjel lefele nézed akár zacsi is lehet 2 golyóval.😲😲🤣🤣🤣🤣

jan. 24. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Meg a füvet is szeretik.
jan. 24. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
72%
Ajánlom a "Vissza a jövőbe " c filmet:):) ez alternatív, az egyik első csajom azért volt nyuszi, mert olyan édes volt a csókja mint egy csokinyuszi.. Csak érdekesség, pl akikkel találkoztam fekete afrikai nők nem szerették a "cicát" "nyuszit", valahogy ez ott pejoratív..
jan. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen😁
jún. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát erre nem gondoltam, de van benne logika.
jún. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!