Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen szexuális vágyaitok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen szexuális vágyaitok vannak amiket még nem tudtatok megvalósítani?

Figyelt kérdés
jan. 18. 14:41
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

#20

Nekem nincs szerencsém. Mindig olyanokkal hozott össze a sors, akik nem élnek semmi extrával.

De nem dobok valakit ezért, az fura lenne.

jan. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

21-es!


Majd most kapsz privátban egy pár "extra" ajánlatot. :)

jan. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
De jó nekem.
jan. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem mai gyerek vagyok, de azért van.

Két nővel, két hapsi egy nő. Szex úgy hogy punciban vibrátos és anál(meg fordítva). Két csajt nézni, hogy egymással szexszelnek. Két csaj franciázik és a felsőt dugni közben...Aki benne!!!! lenne öklözni.

Hirtelen ennyi jutott eszembe... :) Jaaa. Kölcsönös pisi(zuhanyzóban) testre csak....

jan. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Magyar gyártmányú mozdonyban szexelni. Tudok is egy jó helyet a célra.


30f

jan. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Édeshármas két húszéves ázsiai csajjal. Szerintem ez az álom már csak fizetős verzióban létezik :DDD
jan. 20. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!