Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha azt mondja, hogy már nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha azt mondja, hogy már nem szeret, de amikor hozzáérek, kirázza a hideg (szex), akkor lehet, hogy még szeret?

Figyelt kérdés
jan. 13. 23:53
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Nem.
jan. 13. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%
WTF? Szóval nem szeretitek már egymást de még dugtok? Szép mutatvány 😅
jan. 14. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

#2


Egy véget érő párkapcsolatban ahol a szex folytatódik a felek között vagy újra kezdődik kisebb-nagyobb kihagyás után én simán el tudok ilyet képzelni.


De itt nyilván nem derül ki, hogy miről van szó. A hideg rázhat ki attól is, ha olyan történik amit nagyon nem akarsz, nem feltétlenül jelent kellemes élményt.


Ebből szerintem nem lehet megmondani, de az bizonyos, hogy valamiért azt mondja, hogy nem, így ennek gondolom oka is van.

jan. 14. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de ügyesen érintesz. Én is, csak én férfi vagyok
jan. 14. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
46%
Engem akkor ráz ki a hideg ha undorodom valakinek az érintésétől is.
jan. 14. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól kívánhat valaki valakit, mert nem szereti..
jan. 14. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A testünk tele van idegszálakkal. Megsimogatsz egyetlen újjal bárkit, kirázza a hideg,libabőrös lesz ha olyan helyen èrinted meg.
jan. 14. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Attól még testileg kívánhat, hogy nem szeret.

A szexhez nem feltétlenül kell érzelem, mint azt sokan gondolják.

jan. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!