Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A környezetedben nők meg a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A környezetedben nők meg a férfiak hogy puhatolóztak a másiknál, hogy tetszenek-e a másiknak, vagy hogy az szexelne-e vele?

Figyelt kérdés

Láttam olyat, hogy csaj megkérdezte csoporttársától úgy hogy nem is beszélgettek egyszer sem, hogy "két hónap petting?".

Egyszer meg hogy két lány közül az egyik szexről kezdett beszélni és mosolyogva megkérdezte a fiút, hogy "minket megdugnál?".

Egy csávóismerősöm meg azt kérdezte csajoktól felületes beszélgetés után, hogy "mikor alszunk együtt?".

Egy biztonsági őr ismerősöm egy csajjal védekezésről beszélt majd megkérdezte hogy és vele lefeküdne-e.

Csak én keveredtem fura, illetlen szituációkba, vagy ezek normálisak manapság hogy ennyire direkten rákérdeznek.



jan. 13. 16:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Ritka az ilyen.
jan. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ki veszi ezeket komolyan szerinted?

Pláne, hogy nem is ismerjük sem a szituációt, amiből ezek a részletek ki vannak ragadva, sem a szereplőket...

Ilyesmiket akár még én is elengedek kollégákkal szemben, de soha senki sem veszi egy komolytalan poénnál többnek.

Nem is kell.

Ismerjük egymást, tudjuk, hogy csak poén és kész.

38/F

jan. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
22%
Manapság dickpiccel kell ismerkedni!
jan. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ezek a direkt és profán megjegyzéseket tényleg nem lehet komolyan venni, és szerintem aki mondja, az sem veszi ezt komolyan.

Ennyire tökös illetve "puncis" :D férfiak és lányok nincsenek azért.

Úgy, hogy mások is vannak körülöttük meg pláne nem meri 10 emberből 11 ezt így kimondani.

jan. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!