Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Olyan nő van aki elfogadná,hog...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan nő van aki elfogadná,hogy a párjának van egy másik nője? Persze ez nem egy titkolt kapcsolat hanem nyilvános es akar 3 an egy haztartasban is elnek. Azaz 3 an elik az eletuket szeretetben es bekeben.

Figyelt kérdés
Csak intelligens kommenteket kernek, mert ezt a kerdest nem vicccnek szantam.

jan. 9. 15:19
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Biztos van ilyen nő, de a nők többsége a monogámiát részesíti előnyben és azt, hogy ő az első a férfi számára. Nehezen tudnak osztozkodni egy másik nővel.
jan. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
Van ilyen, ezt hívják poligámiának, már ahol ez elfogadott, ott nem egy két nő éli így az életét.
jan. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én így tudnám élni az életemet. Persze normalisan viselkednek veluk es nokent bannek veluk. Csak erted minek titkolni ,meg hazudozni. Inkabb kozosen 3 an elnenk az eletunket. Mindketto szamara lenne gyermek aldas is. Es nem tennek kulonbseget gyermekek kozott sem. Meg mindket asszonyt ugyanugy tudnam szeretni is.
jan. 9. 15:26
 4/6 anonim ***** válasza:
82%
Nekem olyan volt, hogy lebuktam a szeretőmmel a csajom előtt. Nem rúgott ki, hanem azt mondta, hogy mehet így tovább, de nem akarja látni a nőt. Utána kb másfél évig így éltünk: heti 2-3 napot a csajommal voltam, másik 2-3 napot a most már csaj2-vel. Egy darabig jó volt, de aztán a második csajomnak elege lett. Kénytelen voltam választani és ennek az életnek vége lett.
jan. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
60%
Van, én is ilyen vagyok. Mi nem lakunk együtt, mert távolság, de ha páromnál vagyok pl udvariasságból mi (a két lány) alszunk egy ágyban, ő pedig külön matracon. Bár mi egy polycule vagyunk, így pl a másik lánynak is van másik partnere, nekem is van másik játszótársam, érzelmi kötődésem.
jan. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ahol ez mukodik ott mindenkeppen lesznek problemak elobb vagy utobb. Nem ellenzem a dolgot, ne ertsd felre nem azert irtam, de alapvetoen ha jobban megismered a noket, akkor tudni fogod, hogy ez nem mukodik. Egy ideig lehet megfelel...de kesobb ki fog utni a dolog
jan. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!