Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan valósítható meg egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan valósítható meg egy kölcsönös szimpátián alapuló kreatív telefonszex?

Figyelt kérdés

Nem fizetős dologra gondolok, hanem olyanra, amikor kifejezetten ebből a célból ismerkedünk és mindketten jól érezzük magunkat.

Nem nagyon látok erre platformot, érdeklődést, pedig úgy tudom, ez mindkét nem számára izgalmas.



jan. 3. 23:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A kamozás borít mindent, sajnos, én is szívesen ismerkednék ilyen nővel..
jan. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
50%
Sajnos nincsenek már ilyen nők.
jan. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
2, az 1- vagyok, igazad van.. Régen, 2001 körül volt egy csevegővonal egy hetvenes szám, ott még lehetett találni, és őszintén csinálták..
jan. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős nővel csináltam nár! f.
jan. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

"Úgy tudom, ez mindkét nem számára izgalmas"

Erre a formára is igaz, hogy a férfiakban sokkal nagyobb az igény, így ugyanolyan nehéz, mint hagyományos kapcsolatot kialakítani.

jan. 3. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
50%

Ha nem videóról van szó, akkor sok nőt érdekelhet.

De annyira nem vagy kreatív. Oda tényleg tehetség kéne.

jan. 4. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nőként írom, hogy valóban tud izgalmas lenni nőként is. Viszont értelmetlen ha nincs továbblépés. Olyan mintha az előjáték után lelépnének a felek befejezés nélkül.
jan. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

6: Talán így van. De honnan is tudhatnád, igaz? :)


7: Én azt tapasztaltam, hogy az emberek nehezen lépnek ki a virtuális térből, pl. chatelésből. Ez telefonszex esetében miért lenne másként? A hang annyival személyesebbé teszi a folyamatot, hogy muszáj találkozni?

jan. 4. 21:43
 9/11 anonim ***** válasza:

#8

Igen, nehezen.

De én egy szexchatre is azt írtam volna, hogy folytatás nélkül csak önkínzás. Mert vagy nagyon jó, és kevés egy idő után, vagy...vagy meg nincs, mert ami nem annyira jó, azzal meg igen rövidre van zárva. A telefonszex meg számomra egy szinttel tovább lépés. Az nálam már tényleg a találkozás előszobája. Nem feltétlen következik, de akkor már hiányérzet marad ha nincs.

jan. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen, a hang sokkal személyesebb és kifejezőbb, mint a leírt betű.
jan. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!