Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Igaz, hogy a nők nagy többsége...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy a nők nagy többsége a hónap végén menstruál?

Figyelt kérdés
Nekem egy kicsit furcsa férfi létemre, hogy nagyjából egyszerre mentruálnának a nők?

2023. dec. 30. 16:22
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
24%

#10 idézlek: "nekem most 10-e körül szokott megjönni"


És te érted, hogy miről beszélsz, vagy nehezen megy? 😈😄😄😄

2023. dec. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
74%
Annyi köze van a holdhoz, hogy egy holdciklus 28nap, ahogy egy tankönyvi női ciklus is. De vagyunk mi, "nem tankönyvi" nők (elég sokan), akiknél még ez sem így van. Nekem pl általában 34 napos 🤷🏼‍♀️. Ami teljesen normális, nálam emiatt a ovuláció sem a tankönyvi 14 napon, vagy "félidőben" van, hanem a 18-20 napon. Ráadásul a női ciklust rengeteg dolog be is tudja zavarni. Pár napot ide-oda simán csúszkálhat egy betegség miatt, stressz miatt, vagy "csak úgy".
2023. dec. 31. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!