Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha tudnátok, hogy a párotoknak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tudnátok, hogy a párotoknak hány expartnere volt, mennyire mondanátok, hogy ez már sok?

Figyelt kérdés
A nők tényleg többet elfogadnak mint a férfiak? Nők, ti le szoktátok tagadni? Férfiak, ti meg túloztok?
2023. dec. 27. 11:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%
Rajtam kívül senkivel sem szexelt a feleségem, meg nekem is a feleségem az első.
2023. dec. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
19%

Semmi közöd hozzá.

Akkor te még nem voltál. A mosthoz van közöd.

2023. dec. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anti paladin ***** válasza:
74%

26.58


Komolyra fordítva a magam részéről teljesen mindegy, hogy egy vagy harmincegy amíg maradéktalanul élvezzük egymás társaságát.


Másfelől volt aki az én 8-10 partneremet soknak találta volt akinek teljesen rendben volt. Nem szoktam kamuzni a "mennyiséggel", orbitális baromság lenne.


37f

2023. dec. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
69%

A feleségem 15-18 éves kora között 8 fiúval szexelt összesen, és 2 lánnyal. Akkor jött össze velem. Nekem kevesebb partnerem volt. De vagánynak tartottam miatta. Volt, akit ismertem is közülük.

Inkább az zavart, hogy volt köztük egy valaki, akire soha nem tippeltem volna. De túltettem magam a dolgon. Pedig ki nem állhatom a csávót a mai napig.

2023. dec. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 kyoman ***** válasza:
35%

Ha minden nap mással lenne se zavarna. Elég nyitott vagyok.

F

2023. dec. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
79%
Még egy pasit se kérdeztem hány csajban járt. Érdekes módon a pasik kivétel nélkül mindig megkérdezik. És megsértődnek amiért nem kapnak rá választ! 😄
2023. dec. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
28%

Nekem már az 5 is sok. Próbálok olyan nőkkel ismerkedni, akik nem voltak rib*ncok.

Nyugodt lehet lepontozni.

2023. dec. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
20%
Nekem egy is sok! Olyan nőt keresek aki csak egy férfinek adja oda magát, élete párjának!! Persze ilyen nő nincsen, ezért nem is kell egyik se...
2023. dec. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
52%

Érdekes, a férjem soha nem vallotta be, a mai napig nem tudom.

A pasimmal teljesen nyitottan és őszintén beszélünk mindenről, erről is.

2023. dec. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
50%
Alapszabály a nők mindig kevesebbet mondanak, a pasik meg többet :) Ettől egy kiegyensúlyozott kapcsolatban nem ezen van a hangsúly - az csak a múlt része.
2023. dec. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!