Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen okai/történetei vannak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen okai/történetei vannak a szexuális megcsalásoknak?

Figyelt kérdés
Nem számít, veled történt-e, írhatod, hogy a jóbarátoddal. Csak érdekel, mi van mögötte, érzett-e a barátod lelkiismeretfurdalást, stb
2023. dec. 24. 07:54
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Kíváncsiság. Vágy az új után. Nem éreztem, de megbeszéltük. 45f
2023. dec. 24. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
Kevés szex. Sok visszautasítás. Évekig.
2023. dec. 24. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
54%
Velem történt, történik. Kevés, nem kielégítő és a hiányos szex. Jön egy kolléga nő, akivel egy idő után kialakul egy bizalmi kapcsolat. Szintén hasonló cipőben jár. Kialakult egy piaci rés, és itt találkozott a kereslet és a kínálat. Előbb kisírtuk egymást a másik vállán, majd meg is vígasztaltuk egymást. Összeraktuk az összeillő két félpár cipőt és igy boldog mindenki.
2023. dec. 24. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
53%
Elmentem egy születésnapra, ahová a barátnőm nem tudott eljönni velem. Volt egy iszonyú szexi fiatal csaj, kihívóan kiöltözve, eszméletlenül szexi volt. Húzós buli volt, ivott mindenki rendesen, először elkezdett a közelembe férkőzni a csaj, táncolás, stb, majd bizony smárolás is. Mai napig emlékszem, hogy mennyire eszméletlenül jól csókolt, mennyire szexi volt az egész... Emlékszem, hogy fel is állt rá tánc közben. Gyakorlatilag annyit kellett volna csináljak, hogy megfogjam a kezét, és induljunk a szobába, bármi lehetett volna. De tisztán emlékszem ma is pontosan arra a pillanatra, mikor bevillant, hogy STOP. Megtudtam állni időben. Iszonyú lelkiismeret furdalásom volt, de nagyon elcsavarta a fejem a kiscsaj, bevillan néha ma is, mennyire jól smárolt, és milyen jól csinálhatja szájjal...
2023. dec. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

egy rossz kapcsolat, mindig bantott, megalazott, veszekedett velem, sosem volt jo hozzam.

addig csinalta amig ujra el nem kezdtem beszelgetni az exemmel, es el nek kezdtem hozza atjarni kefelgetni.

nem volt buntudatom, megerdemelte 😀

2023. dec. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
81%
Van amikor szinte semmi oka nincs. A barátnőm elutazott, akivel együtt éltem teljes szerelemben, közös egyetem, kutya, tökéletes szex minden nap. Elmentem egy buliba, rám mászott egy csaj, megdugtam, ki is derült. Teljesen ostoba és barom voltam, mentem a farkam után. Szerencsére tényleg akkora volt a szerelem, hogy megbocsátott a barátnőm és még sokáig boldogan éltünk. A következő barátnőmet vele csaltam meg....Aztán a kettővel következőt meg ezzel meg az eggyel előzővel. Bonyolult az élet.
2023. dec. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem feküdt le velem, csak 1-2 havonta, pedig csak 3 éve voltunk együtt. Egy idő után borzasztóan éreztem magam. Volt lelkiismeret furdalásom, előbb szakítanom kellett volna.

Nő vagyok.

2023. dec. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ribizli
2023. dec. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ritka szex, sejtelmes jelek a megcsalásáról,meg persze derült is ki amit tagadott, így bosszúból csaltam. Azért volt lelkiismeretfurdalás.
2023. dec. 25. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!