Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, van, hogy nagyon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, van, hogy nagyon szadista dolgokról fantáziáltok?

Figyelt kérdés
Néha nekem tetszik, hogy egy lány nagyon szadista legyen velem, legalábbis csak fantáziában. Élőben már próbáltam, ott nem volt annyira izgalmas, de amikor kicsit rosszabbul vagyok lelkileg, akkor igénylem, hogy valaki büntessen. Akár maradandóan is (mégegyszer mondom, fantázia). 22/F
2023. dec. 20. 18:30
 1/5 A kérdező kommentje:
vagy az is bejön, ha idősebb pasi akarna ilyenkor kínozni.
2023. dec. 20. 18:35
 2/5 anonim ***** válasza:
77%
Menj el dolgozni. Legyen egy semmihez se értő női főnököd. Évekig alázhatod magad,pénzt is kapsz. Kell ennél több?
2023. dec. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%
De vissza is adnád neki egyébként? Vagy te "csak" mazochista vagy, de szadista nem?
2023. dec. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kettes, nekem elég csak fantázia szinten ez. Élőben kipróbáltam, és bár izgalmas volt, de nagyon azért csak ennél nem szeretnék maradni, és maradandó dolgokat is csak elméletben kedvelem. :D Tehát köszi, de volt már amúgy is szadista főnök asszonyom, és nem igazán kedveltem. Viszont poénnak majdnem jó volt.
2023. dec. 20. 19:00
 5/5 anonim ***** válasza:
Konkrétan mit próbáltál ki ami nem tetszett?
2023. dec. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!