Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha valaki heteroszexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki heteroszexuális léttére képes lenne egy fiú lábát is kényeztetni, magyarul lábfétises dolgok. Az normális hetero léttére?

Figyelt kérdés
2023. dec. 20. 17:36
A kérdező szavazást indított:
Teljesen normális dolog
elfogadható valamilyen szinten
Egyáltalán nem elfogadható dolog, és azzal együtt ha ilyet tenne, az olyan már a melegek közé sorolható
13 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
64%
Hozzá sem tudnék érni egy férfihez a kézfogáson kívűl, nemhogy masszírozgatni. Fúj, hányingerem is lett.
2023. dec. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
b*zinak számít már
2023. dec. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De, ha jól tudom, akkor létezik olyan, hogy biszexualitás. Magyarul mind két nemhez vonzódik. Lehet hazugság, csak olvastam. Nem tudom, hogy tényleg létezik e ilyen
2023. dec. 20. 19:02
 4/6 anonim ***** válasza:
53%

Jó lenne ha utána néznél hogy mit jelent az hogy HETERO .

Érted?

2023. dec. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Akkor te nem érted a kérdésemet ezek szerint. Én tisztába vagyok vele, hogy mit jelent a hetero szó. Az volt a kérdésem, hogy ha valaki heteroszexuális léttére képes lenne egy fiú lábát is kényeztetni, magyarul lábfétises dolgok. Az normális hetero léttére? Nem az volt a kérdésem, hogy mit jelent a hetero kifejezés. De ha nem vetted volna észre, akkor az előző hozzászólásomban írtam, hogy olvastam olyat, hogy biszexualitás. Ami azt jelenti hogy mind két nemhez vonzódik. De nem biztos hogy létezik ilyen, csak ilyet olvastam. Ezt írtam az előző hozzászólásomban. Úgy hogy tévedésbe vagy. Teljesen tisztába vagyok vele, hogy mit jelent a hetero kifejezés. Ajánlom kicsit tájékozottab légy!😉
2023. dec. 20. 19:53
 6/6 hun_74 ***** válasza:
86%

Aki biszexuális az nem hetero!


Nekünk hetero pasikanak csak és kizárólag a nők jönnek be!


Melyik részét nem érted kérdező?


És aki ezt le fogja pontozni, az sem hetero!

2023. dec. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!