Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexrandin vannak olyanok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexrandin vannak olyanok akik találkozni szeretnének vagy csak Chat moderátorokkal ismekedem?

Figyelt kérdés
Minden jól megy. Kép csere után még szimpatikusabbak vagyunk egymásnak. Mikor időpontot kellene találni akkor jön a duma, hogy jaj majd holnap. Másnap meg már nem ír vissza. Ez az oldal csak pénzlehúzás?

2023. dec. 20. 16:51
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
ja
2023. dec. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mindegyik pénzlehúzás amúgy. Nincs ingyen szex.
2023. dec. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Moderátor.

Az egyik Közeli barátnőm csinálja ezt a webcam sex dolgot és mindig a moderátorral beszélsz (aki ott van vele a szobában, vagy a másik szobában),még akkor is amikor úgy csinál mintha, ö írna

2023. dec. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ez így pénzlehúzás. Ha nem veszem meg a prémiumit akkor konkrétan nem tudok semmit se csinálni. De ha meg is veszem akkor ezekkel kell chatelnem.
2023. dec. 20. 18:01
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha már fizetsz érte akkor inkább rosszlányok
2023. dec. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nektek most betölti az oldalt?
2023. dec. 20. 18:14
 7/9 anonim ***** válasza:
nekem be
2023. dec. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nekem nem, se laptop, se mobil se tablet. :D
2023. dec. 20. 18:20
 9/9 anonim ***** válasza:
75%

Ezt jól látod! Én időben észre vettem a turpiszságot.

Számoltam, vetettem. Amennyit elköltöttem volna 2-3 ilyen oldalra, annyiért Alina (14.ker.) a gerincvelőmet is torokra szívta fejfogós szájbab.szós kényszerfranciával egy jó dugás után (popsiba is meg volt!) kétszer másfél órában, és még Tiffany Roussónk (Luxurymilf) is belefért két dugásra, szájba és arcra lövéssel egy órában.

Így legalább volt szex! Amúgy meg csak képek üres igérgetés lett volna.

2023. dec. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!