Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Saját lányodat hallottad már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Saját lányodat hallottad már otthon szexelni?

Figyelt kérdés
Írd le mi volt a sztori
2023. dec. 18. 21:54
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
52%
Nem és nem is vagyok rá kíváncsi
2023. dec. 19. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
41%
4.: ez mit jelent? Hogy történt ez?
2023. dec. 19. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
63%

Ott volt a barátja és egyre hangosabban ment a zene a szobájában. Mentem wc-re mikor 1-2 másodpercre hirtelen leállt a tucc-tucc és meghallottam a nyögését. Nem bírtam megállni, hogy ne nézzek be a kulcslyukon. Persze akkor már újra ment a zene, ami elnyomta a hangot, de viszont láttam ahogy a srác pakolja hátulról a kislányomat. Vegyes érzéseim voltak apaként, de úgy voltam vele, hogy szerelmes meg jó neki...! Kb. 1 percig kukkoltam őket, akkor pózt váltottak és láttam hogy jó nagy szerszáma van a gyereknek. Nem véletlen kellett nekik a hangos zene, azt a farkat tuti megérezte az akkor 15 éves lányom. Mikor a wc-re értem, már állt az enyém is. Kivertem.

Később, mikor előkerültek, a kiscsaj vigyorgott mint a tejbetök, lerítt róla, hogy nagyon jót szexeltek. Megértettem hogy már nem apa kislánya, hanem fiatal kis nő.

2023. dec. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
65%

13. Troll vagy.

A lányát senki nem hívja kiscsajnak!!!

2023. dec. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
62%
Nem, de titkos álmom hogy ugyanazzal a férfival dugassam majd őt is, mint a feleségemet. :)
2023. dec. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
73%
Ennyi kamu sz@rt.... Nna ezeknek sincs gyerekük, az is hót zicher!!!
2023. dec. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
64%

Aki arra maszturbál, hogy véletlen meglátja szex közben a gyerekét az nem normális. Nagyon nagy bajok vannak agyban.


Merem remélni, hogy az ilyen hozzászólások egytől egyik kamuk.

2023. dec. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
66%

14-es


Ha troll, akkor nem azért mert kiscsajnak hívja.


Én is úgy hívom a kislányomat és imádja! 5,5éves...

2023. dec. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
78%
Nem tudom ez jobb vagy rosszabb, de a nővéremet hallottam már...
2023. dec. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
57%
Mivel nincs testvérem, így viszont az unokahugomat hallottam többször is, amikor nálunk voltak. Vagy közös nyaraláson voltak.
aug. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!